Taisnstūrveida galdauti

Lasīt vairāk

Taisnstūrveida galdauts

Dažādās svinības, restorānos, kafejnīcās un citur, svētku galds nereti ir uzmanības centrā. Tāpēc trauki, salvetes un dekoratīvie elementi parasti tiek izvēlēti ļoti rūpīgi. Skaists svētku galds nav iedomājams bez galdauta - estētiska, kvalitatīva un patiesi skaista. Ja meklējat šādu galdautu taisnstūra formas galdam, plašā klāstā atradīsiet tos mūsu veikalā. Izvērtējiet savas vajadzības un pavisam noteikti nepaies ilgs laiks, līdz atradīsiet savu perfekto galdautu par ļoti labu cenu.

Galdauti kafejnīcām, restorāniem un lietošanai mājās

Mūsu plašajā produktu klāstā varat atrast kvalitatīvus, viegli kopjamus un skaistus galdautus taisnstūra galdiem, kas piemēroti mājām, kafejnīcām, restorāniem, kā arī dažādiem pasākumiem vai āra gadatirgiem.

Kāpēc mūsu galdauti būs ļoti laba izvēle?

Šie produkti atbilst OEKO-TEX ® standartam;

Galdauti ir šūti no ļoti izturīga auduma, kas demonstrē savas labākās īpašības: izturību pret traipiem, ilgmūžību, lielisku izskatu.

Tiek izmantots viengabalains audums, tāpēc šuves nesabojās to vizuālo izskatu -galdauti ir estētiski un ļoti pievilcīgi;

Augstākā līmeņa šūšanas tehnoloģija garantēs pievilcīgu dizainu un izcilu kvalitāti produkta lietošanas laikā.

Iepriekš minēto īpašību dēļ, šie tekstilizstrādājumi ir ļoti piemēroti lietošanai ēdināšanas iestādēs, kā arī būs lieliska izvēle mājām: gan ikdienas lietošanai, gan svinībām, gardām pusdienām āra atpūtas zonā vai baudot patīkamu atpūtu dabā.

Tāpat, runājot par to izmantošanu restorānos, kafejnīcās u. c., jāmin to izturība pret netīrumiem un ļoti vienkāršā kopšana. Tas būs īpaši noderīgi arī tad, ja galdauti tiek intensīvi izmantoti un bieži mazgāti. Iegādājoties galdautus taisnstūrveida galdiem mūsu interneta veikalā, nebūs nepieciešams ieguldīt daudz laika to kopšanā. Pirmkārt, tie nav uzņēmīgi pret netīrumiem. Un, otrkārt, to kopšana ir ārkārtīgi vienkārša – tos var mazgāt zemā temperatūrā, notīrīt ar sausu vai mitru drānu.

Estētiskais izskats un reprezentativitāte ir ļoti svarīga arī ēdināšanas iestādēs, tāpēc šis ir vēl viens pierādījums tam, ka mūsu produktu klāstā esošie galdauti taisnstūra galdiem būs labākā izvēle. Tie ir ļoti estētiski, eleganti, solīdi un palīdz radīt nevainojamu greznības iespaidu. Šūts, lai kristu skaistās krokās, tas izskatīsies ļoti graciozi gan tad, kad galdauts sasniedz zemi, gan tad, kad tas būs īsāks.

Galdauti lieliem, taisnstūrveida galdiem

Galdautiem, kas paredzēti taisnstūrveida galdiem ir vienāda forma- taisnstūra vai kvadrātveida. Mūsu plašajā produktu klāstā pieejami gan liela, gan maza izmēra galdauti, kas ļaus ik vienam atrast tieši sev piemērotāko.

Taisnstūrveida galdauti no augstas kvalitātes poliestera pieejami dažādās krāsās. Ja vēlaties radīt klasisku atmosfēru, lieliska izvēle būs baltas krāsas galdauti. Tie ir ārkārtīgi estētiski, eleganti un skaisti. Pelēki un krēmkrāsas galdauti arī ir piemēroti smalka, romantiska tēla veidošanai. Ja meklējat ko oriģinālāku, košāku un ekskluzīvāku, iesakām apskatīt melnus, brūnus, sarkanus vai bordo krāsas galdautus.

Taisnstūra galdauti, kas paredzēti lieliem galdiem ir lieliski piemēroti mājas terasēm, teltīm, āra atpūtas zonām, ēdināšanas iestādēm, dažādām svinībām, piemēram, kāzām, dzimšanas dienām un citiem īpašiem gadījumiem, kā arī iekštelpu vai āra pasākumiem u.c.

Galdautu izmēri. Kā izvēlēties piemērotāko?

No mūsu plašā produktu klāsta, taisnstūra galdiem iespējams izvēlieties šādu izmēru galdautus:

  • 150x150 cm;
  • 150x250 cm;
  • 220x220 cm;
  • 310x220 cm.
  • Citi izmēri

Nereti ir sarežģīti saprast, kāda izmēra galdautu izvēlēties. Svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, ir galda izmēri. Svarīgi, lai galdauta malas atrastos ne augstāk par 15 cm no galda malas. Ērti, ja šis attālums ir aptuveni 25 cm – tādā gadījumā galdauts netraucēs apsēsties. Taču, piemēram, svētku galdiem parasti izvēlas grīdas garumu. Tāpēc, galdauta izmēra izvēle ir atkarīga no galda izmēriem un vizuālā tēla, kuru vēlaties izveidot.

Mūsu interneta veikalā varat iegādāties augstas kvalitātes taisnstūra galdautus. Iepirkties pie mums ir ļoti ērti, ātri un droši. Katrai precei pievienota fotogrāfija, noderīga informācija, precīza cena, kā arī ir iespēja apskatīt vai konkrēta prece ir izpārdošanā un to ir iespējams iegādāties par labāku cenu. Jūs varat filtrēt sortimentu pēc cenas, krāsas, izmēra.

Internetā iegādātās preces piegādāsim raiti un operatīvi visā Latvijā – mums patiesi svarīgas Jūsu ērtības un vienmēr vēlamies nodrošināt labāko iepirkšanās pieredzi.

Sazinieties ar mums!