Balti galdauti

Lasīt vairāk

Ar galdautu pārklāts galds vienmēr izskatīsies estētiskāk, elegantāk un solīdāk. Turklāt, savas krāsas un citu dizaina īpatnību dēļ ļauj radīt tādu stilu, kādu vēlaties: rotaļīgu, romantisku, modernu, klasisku vai citādāku. Iespējams, klasiskajam stilam visbiežāk tiek izmantoti balti galdauti. Tie atspoguļo greznību, izsmalcinātību, neapšaubāmu estētiku un kļūst par ideālu fonu traukiem un dažādiem dekorāciju elementiem. Ja mājām nepieciešams kvalitatīvs un skaists, balts galdauts vai varbūt vairāk vienību restorāniem, kafejnīcām, viesnīcām, viesībām vai pasākumiem, piedāvājam izvēlēties no mūsu klāsta. Dažādie izmēri un formas (piemēram, galdauts apaļam galdam) ļaus katram viegli izvēlēties piemērotāko variantu.

Dažādu izmēru balti galdauti

Izvēloties galdautu, jāņem vērā audums, krāsa, taču viens no galvenajiem izvēles kritērijiem ir izmērs. Kāds nepieciešams Jums? Parasti tas ir atkarīgs no tā, kāds ir galda izmērs un kāda garuma galdautu vēlaties. Piemēram, svētku galdam visbiežāk tiek izvēlēti galdauti, kuri sniedzas līdz zemei vai pat veido glītas kārtas uz tās. Tā kā novērtējiet savas vajadzības un mūsu klāstā patiešām atradīsiet tām atbilstošus tekstilizstrādājumus.

Pārdodamie baltie galdauti ir paredzēti apaļiem, ovālas, četrstūra vai taisnstūra formas galdiem, turklāt tie var būt galdauti restorāniem, galdauti kāzām u.c. Ja nepieciešami apaļi galdauti vai ovālas formas, varat izvēlēties tos ar šādiem diametriem: 150, 220, 250, 290, 300, 310, 320 cm un citus. Arī taisnstūra formas galdam mums ir lieliska izmēru izvēle, piemēram: 220x220, 150x150, 150x250, 310x220 cm un citi. Lielas un mazākas – plašs izmēru spektrs ļauj katram atrast piemērotāko, savukārt mēs priecājamies, saviem klientiem nodrošinot plašas izvēles iespējas.
Baltu galdautu kategorijā atradīsiet arī elastīgus galdautus lieliem vai maziem bāra tipa galdiem.

Praktiska izvēle?

Cilvēki bieži domā, ka balti galdauti nav praktisks risinājums. Taču šādu pozīciju varam noliegt, jo svarīgākais – ņemt vērā audumu. Ja audums ir uzņēmīgs pret netīrumiem, traipi ir viegli tīrāmi, savukārt reprezentatīvais izskats netiek zaudēts arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm, tāpēc arī baltas krāsas galdauta audums demonstrēs savas labākās īpašības un pilnībā atbildīs praktiskuma kritērijiem.

Galdautiem tiek izmantots augstas kvalitātes poliesters, tāpēc tās ir ne tikai īpaši izturīgas, ilgmūžīgas, bet arī noturīgas pret traipiem, kas ir viena no vilinošākajām to priekšrocībām. Tos ir ļoti viegli tīrīt, var mazgāt zemā temperatūrā. Pateicoties noturībai pret netīrumiem, vienkāršajai kopšanai un noturīgajam glītajam, estētiskajam skatam, tos var izmantot gan telpās, gan ārā.

Minētās īpašības nosaka to, ka šie baltie galdauti ir ļoti pateicīgi lietošanai restorānos, kafejnīcās, āra un telpu pasākumos, tirdzniecībā, viesnīcās, tāpat arī lietošanai mājās.

Izrotājiet svētku galdu ar klasisku, baltu galdautu

Balts galdauts – neapšaubāma klasika, un tā taču nekad neiziet no modes, vai ne tā? Tā kā varat nešaubīties, ka, svētku galdam izvēloties baltas krāsas galdautu, nekad nekļūdīsieties. Tas būs ideāli piemērots dažādiem gadījumiem: kāzām, kristībām, dzimšanas dienām un citām svinībām. Svētku galds izskatīsies ļoti eleganti, solīdi un estētiski.
Kāpēc ir vērts izvēlēties tieši mūsu izstrādājumus?

Galdauti ir sertificēti – tiem ir OEKO-TEX ® standarts, tāpēc patiks tiem, kuri novērtē ekoloģiju, ilgtspējīgas idejas.

Galdautiem tiek izmantots īpaši izturīgs audums. Turklāt, tas ir viengabalains, tāpēc nav redzamas nekādas savienojuma vīles, kas vēl vairāk pastiprina šo tekstilizstrādājumu estētisko un pievilcīgo izskatu.
Pret traipiem noturīgs audums iekaros par vislielāko skeptiķu simpātijas. Šo galdautu kopšana būs īpaši vienkārša.

Ražošanas procesā tiek izmantota īpaši augsta līmeņa šūšanas tehnoloģija, kas būtiski iespaido estētiku, skaistumu, ilgmūžību.

Pirkt internetā mūsu e-veikalā būs ļoti ērti, droši, izvēles procesu atvieglo iespēja filtrēt klāstu pēc aktuālajiem kritērijiem, piemēram, izmēra. Katram izstrādājumam ir pievienota fotogrāfija, kas atbilst reālajam izskatam, vērtīga informācija, precīza cena. Tāpat ir redzams, kuriem galdautiem tiek piemērota akcija. Tās laikā augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus varat iegādāties ievērojami lētāk!

Lai nodrošinātu Jums maksimālu ērtību, piedāvājam ērtu un gludu internetā iegādāto pirkumu piegādi Latvijā.

Sazinieties ar mums!