Dārza mēbeļu komplekti

Lasīt vairāk
799,00 €
1 327,15 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Sēžamvietas daļa: Pulverkrāsots alumīnija rāmis ar gabardīna spilveniem un koka imitācijas apdari (PE)
Galds: Pulverkrāsots tērauda rāmis ar koka imitācijas virsmu (PE)
OEKO-TEX®: Ir
-39%

Dārza mēbeļu komplekti ir visaptverošs risinājums jūsu āra telpas iekārtošanai ar stilīgām un funkcionālām sēdvietām, kas uzlabo komfortu, ērtības un estētisku pievilcību. Neatkarīgi no tā, vai iekārtojat pagalmu, mājīgu iekšpagalmu vai jumta terasi, atbilstošs āra mēbeļu komplekts sniedz daudzas priekšrocības, kas ļaus vēl vairāk baudīt āru un radīs viesmīlīgu vidi atpūtai un izklaidei.

Saskaņots stils un dizains:

Dārza mēbeļu komplekti ir izstrādāti, lai nodrošinātu vienotu un saskaņotu izskatu jūsu āra telpai. Tas nozīmē, ka visas detaļas papildina viena otru pēc stila, krāsām un dizaina. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mūsdienīgu eleganci, lauku šarmu vai piekrastes šiku, ir iespējams atrast dārza mēbeļu komplektu, kas atbilst jūsu personīgajai gaumei un uzlabo jūsu āra vides estētisko pievilcību. Dārza mēbeļu komplekti piedāvā vienotu dizaina shēmu, kas rada harmonisku un aicinošu atmosfēru atrasties ārā, sākot ar pieskaņotiem komplektiem maltītēm kautkur ārā un speciāliem mēbeļu komplektiem, lai vinekārši padarītu atpūtu labāku.

Optimizācija un funkcionalitāte:

Mūsdienīgi darza mebeļu komplekti ir izstrādāti, lai optimizētu telpu un funkcionalitāti jūsu āra vidē, palielinot komfortu un lietojamību. Izmantojot komplektus, kuros ietilpst pusdienu galdi, krēsli, dīvāni, pufi un papildus galdi, varat izveidot daudzpusīgu sēdvietu izkārtojumu un izklaides zonas, kas piemērotas dažādām aktivitātēm un notikumiem. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat vakariņas, atpūšaties ar grāmatu vai baudāt kokteiļus ar draugiem, dārza mēbeļu komplekti piedāvā elastīgas sēdvietas, kas pielāgojas jūsu dzīvesveidam un telpai.

Ērtība un iepirkšanās vienkāršība:

Dārza mēbeļu komplekta iegāde saīsina iepirkšanos un novērš sarežģījumus ar atsevišķu mēbeļu saskaņošanu. Tā vietā, lai saliktu sēdvietu komplektu no atsevišķām daļām, varat izvēlēties no dažādiem iepriekš konfigurētiem komplektiem, kas ietver visas nepieciešamās detaļas jūsu āra telpai. Šīs ērtības ietaupa jūsu laiku un pūles, kā arī nodrošina, ka visi jūsu āra atpūtas zonas elementi papildina viens otru pēc stila, izmēra un funkcionalitātes. Turklāt daudziem dārza mēbeļu komplektiem ir papildu piederumi, piemēram, spilveni un saulessargi, kas vēl vairāk uzlabo ērtības un dārza telpas vērtību.

Sazinieties ar mums!