Auduma salvetes

Lasīt vairāk

 Auduma salvetes

Auduma salvetes ir neatņemama galda dekorācijas sastāvdaļa ar senu vēsturi. Pirmās salvetes tika izmantotas jau senatnē un kļuva īpaši populāras Senajā Romā. Mūsdienās salvetes bieži kļūst par patiesi izsmalcinātu galda dekorēšanas elementu: no salvetēm nereti tiek veidotas dažādas kompozīcijas, kas padara svētku galdu vēl skaistāku. Lai gan nereti lētāks variants ir papīra salvetes, tomēr ir svarīgi atcerēties vienu noteikumu: jo formālāks pasākums, jo stingrākām salvetēm jābūt. Kāzām, kristībām vai citiem īpašiem notikumiem jāizvēlas tikai auduma salvetes: pat ja uz papīra salvetēm ir uzdrukāta hologramma, tās noteikti neizskatīsies tik grezni kā auduma salvetes.

Salvetes galda klāšanai

Auduma salvetēm, kas paredzētas galda klāšanai, jābūt pareizā izmērā. Auduma salvetei jānosedz personas ceļgali, tāpēc tai jābūt aptuveni 40 cm garai un platai (šīs salvetes var būt arī lielāka izmēra). Svinīgo pasākumu laikā parasti tiek izvēlētas gaišas tekstila salvetes, savukārt personīgajiem svētkiem izvēlēto salvešu krāsas var ievērojami atšķirties: piemēram, ja svinības tiek rīkotas rudenī, bieži tās tiek izvēlētas rudens lapu krāsās, tāpēc salvetes var būt pat zaļā vai sarkanā krāsā. Salvetēm galda dekorēšanai jābūt perfekti tīrām un glīti salocītām, pretējā gadījumā šis dekorācijas elements var sabojāt galda estētiku.

Galda dekorēšana

Auduma salvetes uz galda var pārvērst par dažādiem dekoratīviem elementiem: piemēram, Vecgada vakara vai Ziemassvētku galdam kā lielisks akcents būs no salvetēm izlocītas eglītes, kāzu mielasta galdu rotās gulbji vai no salvetēm izlocīti lotosa ziedi, utt. Ļoti populāri ir arī dekorēt salvetes ar speciāliem riņķiem, kuros ievietotas sarullētas salvetes. Izvēloties galda salvetes, vienmēr svarīgi padomāt, vai tās saskanēs ar citiem galda dekora elementiem: apsveriet, kādas krāsas ņems virsroku, kādi būs galvenie galda akcenti utt. Lai gan galda salvetes un instrumenti bieži tiek atstāti otrajā plānā, Jums vajadzētu atcerēties, ka mērķis ir izveidot vienotu, estētisku galda izskatu. Svētku galda noformējumu var ietekmēt arī sezonalitāte: piemēram, vasarā to var izrotāt ar savvaļas puķēm un pieskaņot tiem citus galda elementus, rudenī var izrotāt galdu ar krāsainām koku lapām u.c.

Kā izvēlēties auduma salvetes?

Izvēloties auduma salvetes, ir svarīgi ņemt vērā divus galvenos kritērijus: salvešu izmēru un krāsu. Svinīgiem pasākumiem vislabāk izvēlēties baltas vai gaišas krāsas salvetes, savukārt, citos svētkos var droši izvēlēties arī citu toņu salvetes. Vissvarīgākais ir pārliecināties, ka auduma salvetes lieliski saskan ar kopējo galda tēlu, tāpēc vispirms vajadzētu izvērtēt, kāda būs Jūsu svētku tematika. Būtiski ņemt vērā arī galda salvešu cenu, kas var ievērojami atšķirties. iegādājoties salvetes interneta veikalā, Jums būs iespēja izvēlēties noteiktu cenu diapazonu, kas pavisam noteikti palīdzēs ātrāk atrast sev interesējošos produktus.

Auduma salvetes internetā

Rīgā un citās lielajās pilsētās, protams, var atrast plašu fizisko veikalu klāstu, kuros iegādāties dažādas lietas svinībām. Tomēr ne vienmēr ir laiks un iespēja tās apmeklēt, tāpēc iepirkšanās internetā nereti šķiet patiešām vilinoša. Šeit piedāvāto preču pārpilnība ļaus pat izvēlīgākajiem pircējiem atrast sev tīkamos produktus, turklāt zemā preču cena palīdzēs ievērojami ietaupīt. Interneta veikalos esošās biežās atlaides un izpārdošanas sniegs iespēju iegādāties preces par vēl pievilcīgāku cenu, tāpēc noteikti nav jābaidās, ka šāds iepirkšanās veids būs dārgāks vai ne tik izdevīgs. Iegādājieties auduma salvetes jau tagad: pie mums Jūs pavisam noteikti atradīsiet produktus, kas attaisnos Jūsu cerības!

Sazinieties ar mums!