Infrasarkanie sildītāji

Lasīt vairāk

Siltums vēsākos laikapstākļos ir tīra bauda, mājīgums un komforts. Taču piekrītat, ka pat vasarā vai vēlā pavasarī ne vienmēr varam to baudīt – laikapstākļi nereti izspēlē nelāgus jokus, nemaz neņemot vērā to, ka gatavojat ilgi gaidītas svinības, Jums ir jāpaēdina restorānā sanākušos apmeklētājus vai drēgnā laikā tirgojaties zem klajas debess. Lūk, tādās situācijās sildītājs ir neaizvietojams: gāzes vai infrasarkano staru. Mūsu klāstā atradīsiet kā vienus, tā otrus.

Ikviens mūsu pārdodamais infrasarkano staru sildītājs, vēl zināms kā infrasarkanais sildītājs, ir augstas kvalitātes, uzticamu ražotāju, piemērots izmantošanai gan ārā, gan telpās. Tas derēs terasei, neapsildāmam balkonam, restorāniem, kafejnīcām un citām ēdināšanas iestādēm, tirdzniecības teltīm, pasākumiem, rūpniecībai, āra svinībām u.c. Ja meklējat uzticamu vai ilgmūžīgu variantu, bez šaubām izvēlēsieties no mūsu klāsta.

Sildītāji terasei

Terase – viens no iemīļotākajiem stūriem, kurā ir ārkārtīgi patīkami baudīt vēlās brokastis ar ģimeni, gardas pusdienas, patīkamas vakariņas, jaukas pasēdēšanas ar draugiem, nelielas privātās svinības vai vienkārši mierīgi palasīt grāmatu ar tējas krūzi. Tiesa, vēsi laikapstākļi nereti ir iemesls, kura dēļ atsakāmies no labi pavadīta laika āra terasē. Taču situācija var pilnībā mainīties, ja iegādāsieties infrasarkano staru sildītāju. Mūsu klāstā ir daudz tādu, kuri izceļas ar augstu mitrumizturību, tāpēc ir ideāli piemēroti lietošanai arī ārā. Atkarībā no terases platības viegli izvēlēsieties Jums piemērotāko iekārtu.

Terasēm ļoti bieži tiek izvēlēti pie griestiem stiprināmi sildītāji, piemēram, gaismekļu tipa. Tāds variants lieliski der gan pamatfunkcijas veikšanai, gan arī estētiskā, vizuāli glītā izskata dēļ.

Infrasarkano staru sildītāji restorāniem un kafejnīcām

Restorānu, kafejnīcu un citu ēdināšanas iestāžu terases vai citas āra zonas ir apmeklētāju ļoti iemīļotas. Taču arī šeit slikti laikapstākļi, drēgnums, nokrituši termometra stabiņi tādas zonas padara mazāk pievilcīgas, tāpēc apmeklētāju, kuri vēlētos šeit iekārtoties, plūsma sarūk. Ja nevēlaties, lai vēsāks laiks būtu ar tādu negatīvu ietekmi, uzstādiet infrasarkano staru sildītājus. Varat izvēlēties piekarināmus gaismekļu tipa vai stiprināmus pie sienām. Pēdējais variants ļoti iederēsies modernā, mūsdienīgā vidē, savukārt piekarināmi gaismekļa tipa – lauku “rustic”, “vintage”, boho stila telpās.

Kādas ir šo sildītāju priekšrocības?

  • Taupība. Daudziem aktuāls kritērijs. Infrasarkano staru sildītājiem tiek izmantoti mūsdienīgi, augstas kvalitātes materiāli, ražošanas procesā tiek piemēroti inovatīvi risinājumi – visi šie aspekti kalpo par priekšnoteikumu tam, lai izdevumi par elektroenerģiju samazinātos vismaz par trešdaļu!
  • Liela apsildāmā platība. Zināms, platība, kuru sildītājs apsildīs, ir atkarīga no iekārtas jaudas. Mūsu klāstā atradīsiet tādus, kuru apsildāmā platība pārsniedz arī 35 kv. m.
  • Mitrumizturība. Ja sildītājs atbilst mitrumizturības klasei, to var droši izmantot ne tikai telpās, bet arī ārā! Tāpat savu darba vietu, pasākumi, privātās viesības vai atpūtu terasē kopā ar ģimeni varat pārvērst par komfortablu un mājīgu oāzi.
  • Tālvadība. Ja iegādāsieties infrasarkano staru sildītāju ar tālvadības pulti, to izmantojot, baudīsiet maksimālu komfortu.
  • Taimeris. Sildītājs var būt ar taimeri – funkcija ļaus ļoti vienkārši noteikt, pēc cik ilga laika iekārtai vajadzētu izslēgties. Infrasarkanie sildītāji dzīvoklī būs īpaši ērti, ja dodaties projām no mājām un vēlaties telpu vēl nedaudz pasildīt vai vienkārši vēlaties lielāku ērtību, neraizējoties par iekārtas izslēgšanu pēc noteikta laika.
  • Nenogurdina acis. Atkarībā no izvēlētajiem sildītājiem tie var tikt izgatavoti tā, lai starojums izplatītos pa apsildāmo platību, bet nebūtu pārāk spilgts. Tāpēc vispār nenogurdina acis un nerada nekādu diskomfortu.
  • Vienkārša lietošana. Lietot sildītājus no mūsu piedāvājuma ir ļoti vienkārši, bet, ja rodas jautājumi, mūsu komanda vienmēr ir gatava uz tiem atbildēt, ieteikt un sniegt nepieciešamo informāciju.
  • Viegla uzstādīšana. Lieliski ir arī tas, ka sildītājus var ļoti vienkārši un ātri uzstādīt gan pie sienas, gan pie griestiem. Komplektācijā atradīsiet instrukciju un stiprinājuma elementus.

Iegādājieties internetā

Daudzi jau ir novērtējuši priekšrocības, ko sniedz iepirkšanās internetā: ātrums, ērtība, neatkarība no veikala stratēģiskās vietas un darba laika, u.c. Varat pirkt Jums ērtā laikā no jebkuras vietas! Nereti e-veikalos arī izvēle ir ievērojami plašāka nekā fiziskajās pārdošanas vietās (piemēram, te pieejams infrasarkanais sienas sildītājs, infrasarkanais terases sildītājs, kvarca sildītājs). Tāpēc arī savus klientus aicinām izmantot iepirkšanās internetā iespējas. Izvēlieties infrasarkano staru sildītājus no mūsu plašā klāsta: elektriskie sildītāji, infrasarkanie āra sildītāji u.c. Ērtību sniegs klāsta filtrēšanas iespēja – pēc krāsas, cenas, jaudas. Sildītāju cena mūsu interneta (online) veikala klāstā startē, sākot ar mazāk nekā 100 eiro, bet akcija var sniegt iespēju maksāt vēl mazāk un iegādāties tos lētāk!

Sazinieties ar mums!