Traipus izturīgi galdauti

Lasīt vairāk

Traipus izturīgi galdauti

Galdauts ne tikai pasargā galdu no skrāpējumiem un citas mehāniskas iedarbības, bet arī piešķir tam eleganci, izsmalcinātību un estētisku izskatu. Tomēr, dažkārt no šiem tekstilizstrādājumiem atsakās, jo tie ir uzņēmīgi pret netīrumiem, galdautu uzturēšanai ir nepieciešams ieguldīt daudz laika utt. Tāpēc mēs nešaubāmies, ka Jums patiks pret traipiem izturīgie galdauti, kuru uzturēšanai kārtībā ir nepieciešams mazāks laiks un, kuri sniegs Jums vislabāko galdautu lietošanas pieredzi. iekārdinājām? Izvēlieties no mūsu plašā galdautu klāsta apaļu vai taisnstūrveida traipus izturīgu galdautu un jau drīzumā baudiet tā priekšrocības!

Pret traipiem izturīgi, netīrumus atgrūdoši galdauti

Šie galdauti ir estētiski, stilīgi, solīdi un ļoti izturīgi, tāpēc Jūs tos varēsiet izmantot ilgu laiku, un labākais ir tas, ka arī ilgtermiņā tie nezaudēs savu reprezentatīvo izskatu. To ražošanā tiek izmantots ar teflonu pārklāts un pret traipiem izturīgs audums. Ja uz galdauta izlīs kāds šķidrums, tā nebūs problēma, jo to varēsiet ērti noslaucīt ar drānu vai papīra dvieli, tādējādi novēršot tā iesūkšanos audumā. Tiesa, mēs patiesi vēlamies atspēkot pieņēmumu, ka traipus izturīgs galdauts būs stīvs, neelastīgs un nepatīkams uz tausti. Teflons nemaina auduma struktūru, tāpēc galdauts paliks mīksts, ļoti patīkams uz tausti un kritīs stilīgās krokās. Lai gan audums ir mīksts, galdautu raksturo apskaužama izturība un ilgmūžība.

Šie galdauti tiek šūti, izmantojot viendabīgu audumu, tāpēc tiem nav redzamu šuvju, kas vēl vairāk paspilgtina unikālo dizainu.

Kur tos izmantot?

Traipus izturīgi galdauti ir ļoti piemēroti lietošanai mājās, īpaši, ja Jums ir mazi bērni, kuri ne vienmēr atstāj tīru savu vietu pēc ēšanas. Tie ir ļoti piemēroti arī terasēm un citām āra atpūtas zonām. Traipus izturīgi galdauti lieliski noderēs arī restorāniem, kafejnīcām un citām ēdināšanas iestādēm. Tie ir piemēroti arī āra gadatirgiem, pasākumiem, dažādām svinībām telpās vai ārpus tām utt. Baltas krāsas galdauti ir piemēroti pat kāzām vai citiem īpašiem gadījumiem.

Kad izvēlēties galdautus, kas ir izturīgi pret traipiem?

Neatkarīgi no tā, vai tas ir balts, melns, krēmkrāsas, pelēks vai jebkuras citas krāsas, galdauti, kas ir izturīgi pret traipiem vizuāli neatšķiras no parastajiem galdautiem. Būtiskākās atšķirības starp tiem pamanīsiet, ja uz galda, kas pārklāts ar galdautu, tiks izliets šķidrums. Tos var ļoti viegli notīrīt, nebojājot audumu vai pašu galdu. Vēl viena būtiska priekšrocība ir to ērtā kopšana, kas ievērojami ietaupīs laiku. Tāpēc šādi galdauti būs lieliska izvēle kafejnīcām, restorāniem, viesnīcām un citām vietām, kur tie tiks intensīvi izmantoti.

Sazinieties ar mums!