Piederumi nojumēm

Lasīt vairāk

Mūsu plašajā klāstā atradīsiet kvalitatīvas, izturīgas un ātri uzstādāmas atveramās teltis. Tās klasificējam attiecīgās klasēs: “Ekostrong”, “Proframe”, “Titan”, “Premium+”, kuras atšķiras ar savu tehnisko specifikāciju, tāpēc katrs atradīs savām vajadzībām atbilstošu preci. Lai uzticami savienotu atveramās teltis vai izstrādājumu ekspluatētu uz cietas pamatnes, piedāvājam ieskatīties sadaļā “Telšu piederumi”. Tie ir papildu stiprinājuma elementi, kas izceļas ar pavisam zemu cenu, taču nodrošina vieglu un ērtu telšu lietošanu.

Papildu atveramo telšu daļas

Nolēmāt telti uzstādīt nevis zālē, bet uz cietas pamatnes? Nepieciešama lielāka platība, tāpēc savienojat vairākas atveramās teltis un uztraucaties par to, vai lietainā laikā tās turēsies cieši kopā? Atbilde uz Jūsu jautājumiem – papildu telšu daļas! Izmantojot šos elementus (savienojuma renes, telšu rāmja savienojumus vai piepildāmus telšu svarus), nebūs jāsaskaras ne ar kādām tehniskajām raizēm, un varēsiet izmantot izturīgas un funkcionālas atveramās teltis Jums vajadzīgajā laikā un vietā.

Telšu rāmja savienojums

Mūsu interneta veikalā atradīsiet dažādu klašu un izmēru teltis: 2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6, 4x8 metri. Taču organizējot dzimšanas dienas svinības vai pasēdēšanu ar ģimeni un draugiem, piedaloties dažādos tirdziņos un pasākumos, var būt vajadzība pēc lielākas vai specifiska izmēra atveramās telts. Lieliska izeja – savstarpēji savienot divas teltis. To izdarīt kvalitatīvi un izturīgi palīdzēs telšu rāmja savienojums “Zeltpro”. Lai savienotu “Premium+” klases teltis, Jums vajadzēs sešstūra 50 mm savienojumu, “Proframe” un “Titan” teltīm izmantosiet sešstūra 40 mm savienojumu, bet “Ekostrong” – kvadrātveida 30 mm savienojumu. Telšu rāmja savienojumi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, tāpēc iegādāsieties izturīgu un nedārgu preci vairākkārtējai lietošanai.

Savienojuma rene

Klāstā esošās atveramās tirdzniecības teltis izceļas ne tikai ar īpaši izturīgu rāmja profilu (varat izvēlēties telts profilu gan no tērauda, gan alumīnija materiāla), kurš ir noturīgs pret koroziju, UV stariem, izceļas ar ilgmūžību, bet arī ar izturīgu tentu. Tā ražošanā tiek izmantots poliestera materiāls ar papildu PVC pārklājumu, savukārt progresīvākās šūšanas tehnoloģijas nodrošina izturīgas vīles, tāpēc tents izceļas ar vieglu kopšanu un ir lietus necaurlaidīgs. Savstarpēji savienojot divas vai vairākas teltis, paliek sprauga, caur kuru, esot nepateicīgiem laikapstākļiem, iekļūst ūdens. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, kā arī cilvēku un preču aizsardzību no lietus, piedāvājam iegādāties telšu savienojuma renes. Interneta veikalā atradīsiet melnas un baltas krāsas “Zelpro” savienojuma renes, kuras atkarībā no Jūsu telts lieluma varat iegādāties 2, 3, 4,5, 6, 8 metru garumā.

Piepildāmi telšu svari

Pierasts domāt, ka atveramās tirdzniecības teltis ir uzstādāmas uz mīkstas pamatnes (zālē), taču tās varat uzstādīt arī uz cietas virsmas! Lai teltis uzstādītu uz asfalta, bruģa vai citas pamatnes, Jums vajadzēs piepildāmos telšu svarus. Tos viegli piestiprināsiet pie telts kājām, bet esošos nodalījumus piepildīsiet ar smiltīm vai šķembām, tādējādi radot uzticamus, līdz pat 14 kg smagus svara balstus. Piepildāmie telšu svari izskatās reprezentatīvi, nebojā estētisko skatu, savukārt, izlejot pildījumu, neaizņem daudz vietas un ir viegli glabājami.
Visus telšu aksesuārus iegādājieties internetā lētāk!

Sazinieties ar mums!