Apaļi galdauti

Lasīt vairāk

Ja salīdzinātu divus vienādus galdus, no kuriem viens būtu klāts ar galdautu, bet otrs būtu bez tā, visdrīzāk visi kopīgi piekristu, ka galdauts galdam piešķir izsmalcinātību, eleganci, greznību un rada citādu iespaidu. Konkrētais efekts ir atkarīgs no galdauta dizaina, piemēram, krāsas (īpaši, ja tas ir balts galdauts), auduma, krītošajām kārtām u.tml. Tāpēc nav pārsteigums, ka ir grūti iedomāties svētku galdu bez galdauta. Šajā gadījumā kvalitatīvs un estētisks galdauts palīdz radīt patīkamu, solīdu un ļoti skaistu atmosfēru, kā arī galdam piešķirt pavisam jaunu “seju”. Tāpēc, ja Jums nepieciešamsgaldautus apaļam galdam, šajā preču kategorijā būs neticama izvēle! Plašā krāsu un izmēru daudzveidība sniegs iespēju katram izvēlēties to, kas vislabāk atbildīs vajadzībām un cerībām.

Galdauti restorāniem, kafejnīcām un mājām

Mūsu piedāvājumā – tikai augstas kvalitātes, izturīgi, ilgmūžīgi, apaļi galdauti, kas ilgtermiņā nezaudēs savu reprezentatīvo izskatu un būs lieliski piemēroti restorāniem, kafejnīcām, tāpat galda izrotāšanai mājās.

Kāpēc mūsu galdauti būs ļoti apsveicama izvēle?

Visi galdauti ir sertificēti, ar OEKO-TEX ® standartu, tāpēc izstrādājums ļoti patiks ekoloģijas piekritējiem.

Tiek izmantoti tikai ļoti izturīgi audumi, kā arī tvirtas vīles, tāpēc galdauti pat pēc biežas lietošanas un daudziem mazgāšanas cikliem priecēs ar estētisku izskatu.

Tā kā tiek izmantots viengabala audums, nav redzamas nekādas savienojuma vīles, kā dēļ galdauts neradīs ne mazāko diskomfortu un, protams, izskatīsies maksimāli glīti.

Galdautu ražošanā tiek izmantota augstākā līmeņa šūšanas tehnoloģija, kas ļauj nodrošināt ne tikai pievilcīgu dizainu un estētiku, bet arī kvalitāti un ilgmūžību.

Minētie aspekti pamato, kāpēc šie galdauti ir ļoti piemēroti restorāniem un kafejnīcām, kur tie tiek izmantoti patiešām intensīvi un kur reprezentativitātes aspekts ir ļoti nozīmīgs. Tā kā ēdināšanas iestādēm droši varat izvēlēties galdautus no mūsu klāsta un baudīt solīdu to labo īpašību spektru un priekšrocības. Tiesa, skaisti, izturīgi un ilgmūžīgi galdauti nepieciešami arī mājās, jo īpaši, ja tie tiks izmantoti katru dienu, ja mājās ir mazi bērni u.tml. Ja kvalitāte un izturība ir Jūsu prioritātes, tad šie galdauti patiešām atbildīs Jūsu gaidām.

Liela šo izstrādājumu priekšrocība ir tā, ka, šujot vērā tiek ņemts solīdums un elegance, tāpēc galdautu audums nevainojami krīt glītās kārtās no pat galda virsmas līdz galdauta apakšai. Galdauts var būt līdz zemei, vidēja garuma vai īsāks, taču estētisks, vizuāli pievilcīgs kārtu kritums būs garantēts.

Mūsu pārdodamie, apaļam galdam paredzētie galdauti tiek šūti no ļoti kvalitatīva auduma, kas visas savas labās īpašības nodod arī gala izstrādājumam. Lai arī audums ir mīksts un elastīgs, taču vienlaikus arī izturīgs un ilgmūžīgs. Tvirtā vīle, kas izmantota malas apšūšanai, garantē to, ka arī pēc ilgstošas lietošanas mala neizirs un nezaudēs savu reprezentativitāti.

Vērts pieminēt arī to, ka telpu un āra galdauti pilda ne tikai estētisko funkciju, bet arī praktisko – aizsargā galdu no mehāniskas iedarbības, piemēram, skrāpējumiem, kuri rodas gan restorānos, kafejnīcās, gan arī izmantojot mājās. Tāpēc labs galdauts ļaus no tā izvairīties.

Izvēloties tekstilizstrādājumus, vienmēr ir svarīgs to kopšanas jautājums. Galdauti – nav izņēmums. Tāpēc pie garā mūsu pārdodamo galdautu priekšrocību saraksta svarīgi pieminēt arī īpaši vieglo kopšanu un noturību pret traipiem. Tas ir ļoti svarīgi un īpaši attaisnojas sabiedriskās ēdināšanas iestādēs un pasākumos – tur, kur galdautu ir daudz un tie tiek bieži mainīti un tīrīti (bet jo īpaši – ja tie ir galdauti kāzām).

Minētās galdautu, kas paredzēti apaļas vai ovālas formas galdiem, priekšrocības būtiski ietekmē to, ka šie izstrādājumi ir īpaši pateicīgi lietošanai restorānos, viesnīcās, pasākumos, tirdzniecībā, bet tāpat arī mājās.

Gan restorānos un kafejnīcās, gan mājās galdu izmēri atšķiras, tāpēc vajadzēs dažādus galdautus. Mums ir šādu diametru izstrādājumi: 150, 220, 300, 320 cm un citi. Redzams, ka mūsu interneta veikalā atradīsiet piemērotus gan maziem, gan lieliem galdiem. Izvēlieties, ņemot vērā sava galda diametru un arī to, kādu stilu veidosiet: vai galdauti viegli kritīs nedaudz zem galda malas, vai tas sniegsies līdz zemei, bet varbūt vēlaties, lai tas glīti noguļas uz zemes, kas ir ļoti populāri svinīgās viesībās.

Krāsaini galdauti apaļam galdam

Ja interesē krāsaini galdauti, šajā e-veikalā Jūsu uzmanību sagaida bordo, melnas, brūnas, gaiši vai tumši pelēkas krēmkrāsas u.c. galdauti. Krāsaini galdauti ir piemēroti mājām, ņemot vērā noskaņojumu, kuru veidojat, tāpat restorāniem un kafejnīcām, kad tie tiek pieskaņoti sienu apdarei vai citiem vides elementiem. Atkarībā no krāsas, galdauti var harmoniski iekļauties interjera koncepcijā vai otrādi – kļūt par īpašu, uzmanību piesaistošu akcentu.

Balti galdauti apaļam galdam

Lielāki vai mazāki balti galdauti – no modes topiem nezūdoša klasika. Tādus pieskaņosiet jebkurās svinībās, jebkādā vidē un nekad nenošausiet greizi. Balti galdauti ir ideāli piemēroti kāzām un citiem svinīgiem notikumiem. Liela šīs krāsas priekšrocība ir tā, ka tāds galdauts kļūst par baltu fonu krāsainām, košām, oriģinālām un solīdām salvetēm, īpašiem traukiem un citiem galda rotājumiem.

Iepirkšanās mūsu e-veikalā ir ērta, ātra un droša. Jūs sagaida plaša izvēle, laba cena, ne viena vien akcija un iespēja maksāt lētāk, kā arī daudz augstas kvalitātes preču.

Sazinieties ar mums!