Tirdzniecības teltis

Lasīt vairāk

Funkcionālas, kvalitatīvas un izturīgas tirdzniecības teltis, kas orientētas ne tikai uz biznesa subjektiem, bet arī fiziskām personām, būs lieliska izvēle Jūsu svinībām, brīvajam laikam dabā, atpūtas zonai pagalmā vai tirdzniecības vietai. Ja prātojat, kurš pārdod kvalitatīvas teltis lētāk, aplūkojiet mūsu bagātīgo klāstu. Kāpēc ir vērts investēt šajā pirkumā un kā pareizi izvēlēties?

Teltis tirdzniecībai

Tirdzniecības teltis būs ļoti labs risinājums tiem, kuri novērtē komfortu. Plašā konstrukciju izvēle sniegs iespēju katram atrast vajadzībām ideāli atbilstošu telti tirdzniecībai. Viens no to priekšrocību stūrakmeņiem ir īpaši ātra uzstādīšana – tas atmaksāsies sliktos laikapstākļos, kavējot vai jebkurā citā gadījumā, kad ir vajadzība maksimāli īsā laikā uzstādīt tirdzniecības telti.

Tirdzniecības teltis izceļas ar kompaktumu, tāpēc to glabāšana un transportēšana patiešām nesagādās raizes. Tās saliekās un aizņem pavisam nedaudz vietas – varēsiet vest ar vieglo automašīnu! Tā kā gan noglabājot, kad netiek izmantotas, gan transportējot uz uzstādīšanas vietu, tās nesagādās raizes savu gabarītu dēļ.

Tirdzniecības teltis izceļas ar augstu izturību, ūdensnecaurlaidību un ļoti plašu krāsu gammu. Un to izmantošanas spektrs arī ir ievērojami plašāks – lai arī saucas par tirdzniecības teltīm, tās lieliski noderēs ne tikai tirdzniecībai, bet arī Jūsu pagalmam, privātajām svinībām, brīvajam laikam dabā u.tml.

Unikālā tirdzniecības telts tenta šūšanas / līmēšanas tehnoloģija nodrošina simtprocentīgu ūdensnecaurlaidību. Lietus nekļūs par šķērsli Jūsu biznesam, lieliski pavadītam brīvajam laikam vai svinībām – telts no nevēlamiem nokrišņiem pilnībā pasargās cilvēkus, pārdodamās preces, pārtiku u.c.

Ātra uzstādīšana

Paskatoties uz uzstādītu telti, izskatās, ka tās uzstādīšanas procesam vajadzētu būt diezgan sarežģītam. Taču tieši tā arī ir viena no šo telšu lielākajām priekšrocībām – vai varat noticēt, ka uzstādīsiet to vien... minūtes laikā?

Iegādājoties telti, saņemsiet arī detalizētu tās uzstādīšanas instrukciju, taču bieži tā nemaz nav vajadzīga.

Ātra telts uzstādīšana – liela priekšrocība. Telts nepieciešama svinībām, kas tūdaļ sāksies, bet Jūs kavējaties? Nekādu raižu – ieradušies telti uzstādīsiet teju acumirklī. Sāk līt, bet Jūsu telts vēl nav uzstādīta? Arī tā nebūs problēma, jo uzstādīšanai vajadzēs veltīt vien minūti.

Izturība

Mūsu klāstā tirdzniecības telti iegādāsieties par ļoti pievilcīgu cenu, bet labākais ir tas, ka lētāk samaksāsiet par augstu kvalitāti. Klāstā esošajām tirdzniecības teltīm raksturīgs ļoti augsts izturības līmenis. To rāmim tiek izmantots tērauds vai alumīnijs – divi metāli, kuri tiek pozicionēti kā vieni no stiprākajiem, izturīgākajiem un ilgmūžīgākajiem.

Pārklāti ar speciāliem materiāliem, tie demonstrē lielisku noturību pret koroziju un citai vides ietekmei, bet vienlaikus izskatās ļoti reprezentatīvi.

Konstrukcijai izmantojamie profili ir noturīgi pret dažādiem laikapstākļiem, temperatūras svārstībām, UV stariem – faktoriem, kuri bieži ievērojami saīsina metāla kalpošanas laiku. Turklāt, visu telts konstrukcijas elementu savienošanai tiek izmantotas speciālas skrūves. Visas konstrukcijai piederošās detaļas nodrošina maksimālu izturību un stabilitāti.

Izturības kontekstā svarīgs ir arī tents. Pēdējais ir sertificēts, tā ražošanā tiek izmantots poliesters ar papildu PVC pārklājumu. Lai nodrošinātu maksimālu izturību un nogrieztu ceļu pat minimālai ūdens caurlaidībai, īpaša uzmanība ražošanas procesa laikā tiek veltīta ne tikai pašam audumam, bet arī šūšanas tehnoloģijai, īpaši vīlēm.

Kā izvēlēties tirdzniecības telti?

Nolēmuši iegādāties jaunu tirdzniecībai paredzētu telti, mūsu klāstā sastapsieties ar ļoti plašu piedāvājumu. No vienas puses tas patiešām ir labi – jo vairāk izvēles iespēju, jo stiprāk varam pārliecināt, ka ikviens no Jums atradīs to, kas pilnībā atbilst vajadzībām un finansiālajām iespējām. Taču no otras puses liela daudzveidība vienlaikus arī apgrūtina izvēles procesu un aizņem vairāk laika. Tātad, ko ņemt vērā, izvēloties tirdzniecības telti?

Vispirms izlemiet, kādas klases telti izvēlēsieties. No tā ir atkarīgi telts tehniskie raksturlielumi un tās cena. Ko piedāvājam?

  • “Ekostrong”
  • “Proframe”
  • “Titan”
  • “Premium+”

Tā ir klasifikācija pēc atveramo telšu izturības – no izturīgas līdz visizturīgākajai. Ir jāatzīmē, ka kvalitāte un izturība pat ļoti biežas izmantošanas gadījumā ir raksturīga visu klašu izstrādājumiem.

Kad identificēsiet Jums aktuālo telts klasi, alternatīvu lauks pienācīgi sašaurināsies. Cits aspekts, kas jāņem vērā, ir telts lielums. Kādu izvēlēties? Ja nezināt precīzas savas vajadzības, palīdzēs atbildes uz šādiem jautājumiem:

Kam konkrēti Jums ir nepieciešama telts: tirdzniecībai, nelielām privātām viesībām, sanākšanai ar daudziem viesiem, dārza atpūtas zonai u.c.?
Ko plānojat teltī iekārtot un kādi ir to priekšmetu gabarīti? Piemēram, ja te stāvēs ārā mēbeles, svarīgi, cik daudz vietas tās aizņem; ja notiks tirdzniecība, jāzina, kādi ir letes izmēri; ja telts nepieciešama svinībām, svarīgi, cik personas ieradīsies un kādi ir galdu/galdiņu izmēri.
Cik daudziem cilvēkiem vajadzētu ietilpt teltī? Bez mēbelēm un citiem priekšmetiem, šeit, visdrīzāk, būs arī cilvēki, tāpēc novērtējiet, cik lielam skaitam vajadzētu ietilpt.

Cik daudz vietas ir pašai teltij? Ja platība nav ierobežota, šis kritērijs nebūs svarīgs, taču, ja telts vieta ir ierobežota, tas, iespējams, būs viens no svarīgākajiem lēmumu nosakošajiem faktoriem.

Atbildes uz šiem jautājumiem ļaus vēl labāk sašaurināt izvēļu lauku un identificēt savas vajadzības. Mūsu klāstā izvēlieties tādus telšu izmērus kā 2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6, 4x8 m.

Izvēloties tirdzniecības teltis, ņemiet vērā arī dizainu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet plašu krāsu gammu!

Tā kā izvēlieties piemērotāko telti un ērti iepērcieties internetā. Internetā iegādātās preces visus sasniegs bez aizķeršanās, neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pilsētā atrodaties.

Tirdzniecības telšu cenas

Prātojat, kurš pārdod tirdzniecības teltis? Interesē lētas, bet kvalitatīvas? Saprotam, ka cena ir tas kritērijs, kurš nereti nosaka lēmuma pieņemšanu. Mūsu tirdzniecības telšu cenas startē, sākot ar nedaudz vairāk kā 100 eiro – tik maksā mūsu pārdodamās 2x2 vai 3x2 m izmēra “Ekostrong” klases teltis. Dārgāko cenas sasniedz teju 800 eiro vai vairāk. Klientiem bieži sniedzam iespēju maksāt ievērojami lētāk – teltīm piemērojamā akcija ļauj ietaupīt, bet ne uz kvalitātes rēķina!

Ar uzticamu partneru-kurjeru palīdzību parūpēsimies par ērtu pirkuma piegādi visā Latvijā.

Sazinieties ar mums!