Terases mēbeles

Lasīt vairāk
799,00 €
1 327,15 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Sēžamvietas daļa: Pulverkrāsots alumīnija rāmis ar gabardīna spilveniem un koka imitācijas apdari (PE)
Galds: Pulverkrāsots tērauda rāmis ar koka imitācijas virsmu (PE)
OEKO-TEX®: Ir
-39%

Terases mēbeles ir āra dzīvojamo telpu stūrakmens, piedāvājot nevainojamu stila, komforta un funkcionalitātes sajaukumu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir plaša jumta terase ar panorāmas skatu vai mājīgs balkons, no kura paveras skats uz pilsētu, terases mēbeles sniedz daudz priekšrocību, lai uzlabotu laiku atpūtai, izklaidei un āra telpas baudījumam, apvienojot estētiku, izturību un daudzpusību jūsu āra oāzei.

Maksimizējiet āra dzīvojamo telpu:

Terases mēbeles ļauj maksimāli izmantot savu āra vietu, lai tā būtu ērta un vilinātu arī citus atpūsties, pusdienot, izklaidēties un baudīt dabas skaistumu. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat grila vakaru ar draugiem, baudāt rīta kafiju ar skatu vai atpūšaties pie vīna glāzes vakara vēsmā, terases mēbeles nodrošina ideālu vidi baudīšanai un atpūtai brīvā dabā. Izmantojot dažādas sēdvietu iespējas, ēdamistabas komplektus un piederumus, jūs varat pielāgot savu terasi savam dzīvesveidam un izveidot personalizētu āra vidi, kas atspoguļo individuālo gaumi un vajadzības.

Izveidojiet stilīgas āra dzīvojamās zonas:

Terases mēbeles piešķir jūsu āra videi stilu un izsmalcinātību, radot stilīgas un aicinošas dzīvojamās zonas, kas uzlabo jūsu mājas estētisko pievilcību. Pateicoties plašajam dizaina, materiālu un apdares klāstam, jūs varat izvēlēties terases mēbeles, kas papildina jūsu esošos dekorus un uzlabo jūsu āra vietas kopējo izskatu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku mūsdienīgam minimālismam, lauku stilam vai kādam citam stilam, ir pieejamas terases mēbeles, kas tajā ietilpst un uzlabos jūsu terases gaisotni.

Ērtas un funkcionālas sēdvietas:

Terases mēbelēm ir ērti un funkcionāli sēdvietu risinājumi, kas ļauj atpūsties un relaksēties stilīgi. Ir pieejami dažādu materiālu atpūtas krēsli un dīvāni, bistro galdi u.c. Terases mēbeļu daļas ir izstrādātas, paturot prātā komfortu, un tām ir ergonomisks dizains, polsterēti sēdekļi un atbalstošas atzveltnes, lai varētu ērti baudīt laiku ārā stundām ilgi.

Ar terases mēbelēm jūs varat izveidot ērtas un aicinošas atpūtas zonas, kurās varat izklaidēt viesus, ieturēt maltīti svaigā gaisā vai vienkārši ērti un stilīgi baudīt dabu jebkurā laikā, jo mēbeles ir izstrādātas tā lai tās varētu atstāt ārā visu gadu.

Sazinieties ar mums!