Saulessargi

Lasīt vairāk
69,00 €
89,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Krāsa: Melna
Piemērots: Visām krusteniskajām
Svars (piepildīts): 60 kg, ja piepildīta ar ūdeni, 80 kg, ja piepildīta ar smiltīm.
-22%

Saulessargi ar savu spēju nodrošināt patvērumu no skarbajiem saules stariem ir būtiski aksesuāri visu veidu āra telpām. Neatkarīgi no tā, vai jūs atpūšaties uz terases, baudāt pikniku parkā vai atpūšaties pie baseina, saulessargi piedāvā daudzas priekšrocības, kas uzlabo jūsu āra pieredzi un nodrošina komfortu un labsajūtu.

Aizsardzība pret kaitīgiem UV stariem:

Viens no pārliecinošākajiem iemesliem, kāpēc ieguldīt saulessargā, ir tā spēja aizsargāt no ultravioletā (UV) starojuma kaitīgās ietekmes. Ilgstoša saules UV staru iedarbība var izraisīt saules apdegumus, priekšlaicīgu ādas novecošanos un paaugstinātu ādas vēža risku. Nodrošinot ēnotu zonu, kas bloķē ievērojamu UV starojuma daļu, saulessargi dārzam darbojas kā barjera starp jums un sauli, samazinot saules radīto bojājumu risku un ļaujot jums droši izbaudīt laiku ārā.

Dzesēšanas komforts karstās dienās:

Saulessargi palīdz atvēsināties karstās dienās, nodrošinot ēnu un samazinot āra temperatūras ietekmi. Neatkarīgi no tā, vai atpūšaties uz terases, grilējat vai atpūšaties pludmalē, saulessargs rada ēnainu oāzi, kur varat izbēgt no karstuma un justies ērti pat svelmainā saulē, radot patīkamāku vidi āra aktivitātēm un atpūtai.

Āra mēbeļu un dekoru aizsardzība:

Saulessargiem ir arī izšķiroša nozīme jūsu āra mēbeļu, dekoru un aksesuāru ilgmūžības un izskata saglabāšanā. Ilgstoša saules gaismas iedarbība var izraisīt materiālu, piemēram, koka, auduma un plastmasas, izbalēšanu, krāsas maiņu un bojāšanos. Nodrošinot ēnu un samazinot UV starojuma iedarbību, saulessargi terasēm palīdz aizsargāt jūsu āra mēbeles no bojājumiem un pagarināt to kalpošanas laiku. Turklāt materiāli nepārkarst un nedeformējas, nodrošinot, ka jūsu āra ieguldījumi turpmākajos gados saglabājas optimālā stāvoklī.

Daudzpusība un elastība:

Saulessargi piedāvā daudzpusību un elastību dizainā, ļaujot jums pielāgot savu āra telpu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai meklējat pagaidu risinājumu vienai dienai vai pastāvīgu aprīkojumu savam pagalma iekšpagalmam, dārza saulessargi ir pieejami dažādos stilos, izmēros un konfigurācijās, lai pielāgotos dažādām vidēm un lietojumiem. Ir pieejami pārnēsājami saulessargi ratiem un saulessargi kafejnīcām, kas atbilst jūsu dzīvesveidam, biznesam un uzlabo āra baudījumu.

Saulessargi ir būtiski aksesuāri, kas nodrošina vērtīgu aizsardzību pret saules kaitīgajiem stariem, ko nodrošina terases saulessargi, kā arī dažādi citi, vienlaikus uzlabojot komfortu, drošību un āra telpu baudījumu.

Sazinieties ar mums!