Biokamīni

Lasīt vairāk

Starp mājas apkures risinājumiem  moderni biokamīni ir revolucionāra alternatīva ar ideālu videi draudzīguma, ērtības un estētiskā pievilcības sajaukumu. Šīs inovatīvās apkures ierīces izmanto bioetanola degvielu, lai radītu īstas liesmas bez skursteņa vai ventilācijas tiem, kuri vēlas uzlabot savas dzīves telpas ar siltumu un radīt mājīgu gaisotni.

Ilgtspējīga un videi draudzīga apkure:

Viens no pārliecinošākajiem iemesliem, lai ieguldītu biokamīnā, ir tā videi draudzīgums un ilgtspējība. Atšķirībā no tradicionālajiem malkas kamīniem, kas izdala kaitīgas emisijas un piesārņo gaisu un ir daļa no mežu izciršanas iemesliem, biokamīni dzīvoklim un mājai izmanto bioetanola degvielu, kas iegūta no atjaunojamiem avotiem, piemēram, cukurniedrēm vai kukurūzas. Dedzinot, bioetanols rada tīras liesmas ar minimālām emisijām, līdz ar to tas ir oglekļa neitrāls un videi draudzīgs apkures variants. Izvēloties biokamīnu, māju īpašnieki var samazināt oglekļa pēdas nospiedumu, vienlaikus baudot īsto liesmu mājīgo siltumu.

Daudzpusība projektēšanā un uzstādīšanā

Biokamīni ir daudzpusīgi gan tos projektējot, gan uzstādot, ļaujot māju īpašniekiem tos iekļaut iekštelpās un āra telpu telpās piešķirot fokusa punktu. Dizaina biokamīni mājām ir pieejami dažādos izmēros, stilos un konfigurācijās, lai tie atbilstu dažādām vēlmēm. Biokamīni papildinās jebkuru stilu un uzlabos gaisotni ar modeļiem, ko var stiprināt pie sienas (sienas biokamīni) un brīvi stāvošām ierīcēm, un iebūvētām konstrukcijām.

Tīra un ērta darbība:

Biokamīni ir slaveni ar savu tīro un ērtu darbību, ļaujot apsildīt bez nekārtības un apkopes, kādu to prasas tradicionālie kamīni. Tā kā bioetanola degviela deg tīri un efektīvi, pārnēsājamie biokamīni rada minimālus pelnus, dūmus un smaku, tādējādi nav jātīra skurstenis vai jāierīko ventilācija. Turklāt bioetanola degviela ir fasētās tvertnēs, kas ļauj ērti uzpildīt kamīnu, kad vien tas ir nepieciešams, līdz ar to jums nav jādomā par apjomīgu malkas vai granulu uzglabāšanu vai apstrādi. Vienkārši nospiežot vai pagriežot pogu, biokamīni ārdai sniedz tūlītēju siltumu un gaisotni, ļaujot izbaudīt īstas liesmas skaistumu bez tradicionālo apkures metožu trūkumiem. Apskatot biokamīni atsauksmes, varat iegūt papildus informāciju un reālu cilvēku pieredzi, ko ir vērts izpētīt, savukārt biokamīnu veikali sniedz iespēju apskatīt tos reālajā dzīvē.

Sazinieties ar mums!