Elastīgi galdauti

Lasīt vairāk

Visdrīzāk, vairums piekritīs, ka, sacenšoties par glītu, estētisku un elegantu galda titulu, lauri pienāksies tam, kurš būs pārklāts ar kvalitatīvu galdautu. Un šis tekstilizstrādājums pilda ne tikai vizuālu, bet arī praktisku funkciju – galdauts aizsargā galdu no mehāniskas iedarbības, piemēram, skrāpējumiem. Tā nu, ņemot vērā galdautu priekšrocības, nav brīnums, ka svinībām, pasākumiem, restorāniem, kafejnīcām un citām ēdināšanas iestādēm un tirdzniecībai nepieciešami labi un skaisti galdauti. Vai esat jau izmēģinājuši elastīga auduma galdautus? Ja jā, tad nešaubāmies, ka vēlēsieties iegādāties vairāk, bet, ja tādus vēl neesat izmēģinājuši, tad patiešām ir vērts paeksperimentēt! Plašais elastīgo galdautu spektrs neatstās vienaldzīgus arī lielākos skeptiķus!

Kāpēc parasto galdautu vietā izvēlēties elastīgos?

Ja vajadzētu īsumā aprakstīt mūsu klāstā esošos elastīgā auduma galdautus, obligāti pieminētu OEKO-TEX ® standartu, tāpat ražošanas procesā izmantojamo augstākā līmeņa šūšanas tehnoloģiju, lielisko cenas un kvalitātes attiecību, kā arī auduma un visu vīļu izturību – pat arī intensīvi lietojami galdauti ilgtermiņā nezaudēs reprezentativitāti.
Gan apaļie, gan taisnstūra formas galdauti izcelies ar tām pašām apskaužamajām īpašībām. Salīdzinot ar parastajiem galdautiem, elastīgā auduma galdauti ļoti viegli un bez lielām pūlēm ļaus radīt elegantu, svinīgu un īpaši kārtīgu atmosfēru – īpaši tajos gadījumos, kad nepieciešami galdauti restorāniem un galdauti kāzām. Jums nebūs jāraizējas par kārtu kritumu, jo šie galdauti ļaus izvairīties no tādām rūpēm. Bez tam, tie ir kompakti, kad netiek lietoti, neaizņem daudz vietas. Vēl ir vērts pieminēt to īpaši vienkāršo kopšanu, kas ļoti attaisnosies, kad galdautu būs daudz. Tā kā lielie un mazie elastīgie galdauti ir ļoti ērti un praktiski.

Kā uzlikt elastīgo galdautu? Tas būs ļoti vienkārši. Uzvelciet to uz galda virsmas, bet stūrus aizāķējiet aiz galda kājām. Lūk, tas arī viss – uzticama aizsardzība galdam sniegta, arī vizuālais izskats nodrošināts! Mūsu pārdodamie elastīgie apaļie vai taisnstūra formas galdauti ir ar īpaši uzticamām stiprināšanai paredzētām gumijām, tāpēc varat nešaubīties – arī pēc daudzām lietošanas reizēm galdautu uzliksiet viegli, un tas turēsies tikpat uzticami kā pirmajā reizē.

Galdauti lietošanai ārā

Mūsu elastīgie galdauti būs lieliski piemēroti āram, jo tie ir diezgan noturīgi pret ārējo apstākļu ietekmi, audums saulē neizbalo, bet, ja paliks netīrs, viegli to izmazgāsiet.

Ja galdauts nepieciešams taisnstūra formas āra galdam, izvēlieties tādas formas izstrādājumu, bet, ja ovālas formas vai apaļam galdam, mūsu piedāvājumā atradīsiet piemērotāko arī tieši tādiem.

Mums ir divu krāsu elastīgie galdauti – balti un melni. Abi būs lieliska izvēle lietošanai ārā. Balts galdauts – tā ir elegance, romantika, klasika, estētika, tāpēc ļoti piemērots ēdināšanas iestādēm, pasākumiem, oficiālām pieņemšanām, svinībām, piemēram, pat arī kāzām! Melns galdauts – tas ir nepārspējams solīdums, tāpēc būs ideāla izvēle modernam stilam, ja ir vēlme pēc kā atšķirīga, un arī tad, kad smalka greznība un solīdums ir prioritārie aspekti.

Elastīgo galdautu kopšana

Kvalitatīvi elastīgie galdauti ir ļoti viegli kopjami – tīriet tos ar sausu vai mitru lupatiņu, var mazgāt zemā temperatūrā. Pēc tīrīšanas galdauti nebūs jāgludina, jo tie ideāli pieguļ galdam un vispār nav redzamas nekādas burzījuma pazīmes. Tāpēc tas ir ne tikai lielisks estētiskais izskats, bet arī Jūsu laika taupīšana!

Arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm šie galdauti nezaudēs savu vizuālo skatu un lieliskās īpašības.

Mājās, terasēs, pasākumos, svinībās un citur izmantojamie elastīgie galdauti no mūsu klāsta izceļas ar ļoti pievilcīgu cenu. Savukārt tad, kad tiek piemērota akcija, ikviens mūsu klients saņem iespēju maksāt vēl lētāk, taču ietaupījums nav uz kvalitātes rēķina! Iepirkties mūsu interneta veikalā ir ļoti ērti un operatīvi, un arī cena te ir lieliska.

Sazinieties ar mums!