Saliekamie krēsli

Lasīt vairāk
9,50 €
13,50 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Materiāls: Tērauda un ir pārklāts ar pretkorozijas krāsu
Krēsla maksimālā slodze: 120 KG
Piemērots lietošanai: Gan ārā, gan iekštelpās
-29%

Krēsls ir viena no svarīgākajām mēbelēm. Tie ir vajadzīgi mājām, birojiem, pasākumiem u.c. Saliekamie krēsli no parastajiem atšķiras ar to, ka tad, kad netiek izmantoti, tie var būt kompakti salocīti un novietoti skapī, bēniņos, noliktavā, garāžā vai citā mantu glabāšanai paredzētā vietā. Nelielā platībā varat satilpināt pat ļoti lielu šādi salocītu krēslu skaitu! Tāpēc, ja vēlaties baudīt šīs funkcionālās mēbeles priekšrocības, izvēlieties saliekamu krēslu no mūsu klāsta, kur atrodams: saliekams tūrisma krēsls, saliekams dārza krēsls, āra krēsls u.c. Piedāvājam dažādus dizainus un krāsas, krēsli atšķiras arī pēc izgatavotajiem materiāliem, taču ir kaut kas, kas tos visus vieno, – augsta kvalitāte un pievilcīga cena.

Saliekamie krēsli lietošanai telpās

Telpām visbiežāk tiek izvēlēti stilīgi, estētiski un ļoti glīti saliekamie krēsli ar ērtu atzveltni. Tie var būt koka vai plastmasas. Tiem, kuri vēlas vēl vairāk komforta, jāizvēlas krēsli ar mīkstinātu sēžamo daļu.

Piedāvājam vairāku krāsu saliekamos krēslus, tāpēc varēsiet tos viegli pieskaņot telpas interjeram un radīt harmonisku veselumu vai smalkus kontrastus. Saliekamais krēsls būs ne tikai funkcionāla, bet arī glīta mēbele.

Šie krēsli ir ļoti ātri saliekami, tāpēc pat arī ļoti lielu to skaitu lietošanai sagatavosiet rekordīsā laikā!

Tas ir īpaši svarīgi, gatavojoties lieliem pasākumiem, kuros sagaidāms liels apmeklētāju skaits.

Izturīgs, stabils, skaists, saliekams krēsls būs piemērots mājām, arī priekšnesumiem, konferencēm un citiem pasākumiem, privātajām svinībām.

Ērts veids, kā ietilpināt daudz cilvēku

Organizējat seminārus, lekcijas, mācības, citus pasākumus vai svinības, un nereti rodas vajadzība telpā, kurā krēslu nav, ierīkot daudz ērtu vietu sēžamvietu? Jums nepieciešami krēsli no mūsu daudzveidīgā klāsta. Tajā atrodami: salokāmie krēsli saliekamie atpūtas krēsli, plastmasas krēsli, plastmasas dārza krēsl, metāla krēsli, nesamie krēsli u.c.

Saliekamie krēsli būs ļoti labs variants, kad telpā jāsatilpina daudz cilvēku, bet parasto mēbeļu, kur tiem apsēsties, nav. Tādi krēsli ir ļoti stabili un stipri, tāpēc katram pasākuma vai svinību dalībniekam būs ļoti ērti, bet labākais ir tas, ka pēc pulcēšanās varēsiet salocīt un droši noglabāt.

Saliekamie krēsli lietošanai ārā

Mūsu e-veikalā internetā varat iegādāties saliekamos krēslus, kas ir ideāli piemēroti ekspluatēšanai āra apstākļos. Krēslu rāmis ir izgatavots no izturīgiem materiāliem, nodrošinot to stabilitāti un noturību pret ārējās vides ietekmi: mitrumu, ūdeni, temperatūras svārstībām u.c. Tāpēc ārā lietojamie krēsli nedeformēsies, to virsma netiks bojāta, savukārt pati mēbeles nezaudēs funkcionalitāti.

Saliekamie āra krēsli būs lielisks variants, ja nepieciešams stilīgs pludmales krēsls, ja interesē glīti brīvā laika krēsli mājas terasei, tāpat ja nepieciešami izturīgi krēsli āra tirdzniecībai u.c.

Svarīgi pieminēt vēl vienu priekšrocību – ja krēsli arvien nepieciešami citā vietā, novērtēsiet ne tikai to kompaktumu noglabājot, bet arī tā ietekmi uz vienkāršo transportēšanu – automašīnā tie aizņems ļoti maz vietas.

Ērta atpūta dabā

Tūrisma izbraucieniem vai vienkārši patīkamai atpūtai dabā saliekams krēsls būs īsta izglābšanās! Ļoti vienkārši pārvedami, viegli nesami, ātri saliekami un īpaši ērti – lai arī kur dabā atradīsieties, vienmēr būs, kur ērti piesēst un atpūsties, papusdienot, pavadīt laiku ar grāmatu vai vienkārši baudīt brīnišķīgo laiku.

Mūsu interneta veikalā pērciet saliekamās mēbeles lētāk – īpaši, kad tiek piemērota akcija –, un baudiet augstu kvalitāti. Visas pasūtītās preces piegādāsim ātri un bez aizķeršanās kopā ar savu partneru-kurjeru palīdzību.

Sazinieties ar mums!