Krēslu pārvalki

Lasīt vairāk

Krēslu pārvalki – stilīgs, ekonomisks un praktisks tekstilizstrādājums, kas ļaus ne tikai izrotāt un atdzīvināt Jūsu telpu, bet arī aizsargās krēslus no saskrāpēšanās vai citāda veida bojājumiem. Elastīgie krēslu pārklāji izceļas ar vieglu uzvilkšanu/novilkšanu, tāpēc tiek plaši izmantoti viesnīcās, restorānos, privātajās svinībās, tāpat māju virtuvē vai viesistabā.

Kvalitatīvi un moderni auduma krēslu pārvalki: atdzīviniet savas viesības!

Elastīgie krēslu pārklāji jau ne vienu vien gadu ir vadošā tendence kāzu, jubileju, kristību svinībās, bieži atrodami viesnīcās, kafejnīcās un restorānos. Šie pārvalki rada telpā svinīgu sajūtu, uzvilktie pārvalki neburzās, tāpēc garantēts kārtība un estētisks izskats; tie arī izceļas ar vienkāršu kopšanu (ar ūdens un lupatiņas palīdzību varat notīrīt daudzus netīrumus), tie ir daži no daudziem iemesliem, kāpēc šī produkcija ir sagaidījusi tādu veiksmi. Svarīgi pieminēt, ka krēslu pārvilkšana ar dažādiem pārvalkiem kalpo kā solīds interjera akcents, tāpēc, ņemot vērā apkārtnē dominējošās krāsas, vēlamo dekoru un tā krāsu gammu, iespējams radīt dažādas stilīgas kombinācijas, nemainot mēbeli pret jaunu.

Elastīgie auduma krēslu pārvalki pārliecinoši bruģē ceļu uz privātmāju interjeriem. Tā ir lieliska prece, lai aizsargātu tikko iegādātus krēslu, atjaunotu vidi. Šos pārvalkus bieži izvēlas klienti, kuri vēlas paslēpt saskrāpētu, nolietojušos krēslu, neatvēlot tam lielu budžetu.

Izturīgās gumijas lieliski notur pārklāju uz krēsla, tāpēc varat nepārdzīvot par mazgadīgo bērnu vai mājdzīvnieku delverībām.

Mūsu klāsts

Mūsu elektroniskajā veikalā piedāvātie uzvelkamie krēsu parklāji izceļas ar lielisku kvalitāti: pašūti, izmantojot mūsdienīgas šūšanas tehnoloģijas, atlasīti ilgmūžīgi, viegli tīrāmi audumi, iešūtas izturīgas gumijas, kas neizstaipās, tāpēc iegādājaties izturīgu preci, kuru varēsiet izmantot ne tikai vienu reizi (sertificētu ar OEKO-TEX® sertifikātu). Piedāvājam izvēlēties no dažādu krāsu krēslu pārvalku modeļiem:

Balts elastīgs krēsla pārvalks. Klasiski baltas krāsas tekstilizstrādājums lieliski iederēsies svinīgā, elegantā vidē, telpā radīs kārtības sajūtu. Šīs krāsas pārvalki ir īpaši iecienīti un ir piemēroti kāzām, privātām svinībām, restorāniem, greznām atzīmēšanām vai notikumiem. Izmēri: garums 46 cm, platums 56 cm, augstums 86 cm.

Melns elastīgs krēsla pārvalks. Universāls melnas krāsas tekstilizstrādājums būs lieliski piemērots, ja vēlēsieties saglabāt tīru un kārtīgu izskatu, tas rada solīdu tēlu, taču, melnas krāsas pārvalkus saskaņojot ar krāsainu galda dekoru vai mājas interjera akcentiem, izveidosiet stilīgas un uzmanību piesaistošas kombinācijas. Šī krāsas pārvalki ir īpaši iecienīti un piemēroti kafejnīcām, dzimšanas dienai, mājām (virtuvei, viesistabai). Izmēri: garums 46 cm, platums 56 cm, augstums 86 cm.

Vērts pieminēt, ka mūsu internetā pārdodamie elastīgie krēslu pārvalki ir paredzēti lietošanai gan telpās, gan ārā, tāpēc, izlēmuši pirkt, iegādājaties universālu produkciju, kuru varēsiet izmantot gan svinību norisei mājās, lauku saimniecībā, kafejnīcā, gan izbraucienā uz dārzu vai terasē.
Elastīgo krēslu pārvalku lietošana un kopšana

Krēslu pārvalki ne tikai rada greznības, estētikas sajūtu Jūsu telpā, aizsargā mēbeles no iespējamajiem skrāpējumiem, bojājumiem vai šķidrumu noplūdes, bet arī izceļas ar īpaši vieglu kopšanu un lietošanu.

Lai pārvalku uzliktu uz krēsla, Jums tas ir jāuzvelk uz sēžamās daļas, pēc tam uz krēsla atzveltnes, bet pēdējā solī jāaizāķē aiz krēsla kājām. Šie pārvalki, uzlikti uz krēsliem, izstiepjas, tāpēc nepaliek nekādu burzījumu vai brīva auduma, tādējādi nodrošinot nevainojamu izskatu.

Lai pārvalku novilktu, Jums jāveic tie paši soļi pretējā secībā.
Elastīgie krēslu pārvalki (jo īpaši krēslu pārvalki kāzām) ir iemīļoti visā pasaulē, pateicoties savai vienkāršajai kopšanai, kas neprasa papildu izdevumus. Mūsu piedāvāto pārvalku audumi ir mīksti (priekšrocība, salīdzinot ar ādas produkciju), pārklāti ar mitrumizturīgu materiālu, ir ar OEKO-TEX® sertifikātu, tāpēc tos var izmantot gan telpās, gan ārā, savukārt šķidrumus viegli likvidēsiet ar lupatiņas un ūdens palīdzību. Ja traipi ir novecojuši vai grūti iztīrāmi, var mazgāt gan ar rokām, gan veļas mašīnā.

Aicinām elastīgos krēslu pārvalkus iegādāties mūsu elektroniskajā (interneta) veikalā, kurā Jūs gaida dažādas akcijas, piedāvājumi iegādāties lētāk, bet, ja Jums ir jautājumi – sazinieties! Mūsu konsultanti ir gatavi laipni apkalpot un atbildēt uz bisiem Jūsu jautājumiem.

Sazinieties ar mums!