Galdautu turētāji

Lasīt vairāk

Galds – neaizvietojama katras mājas interjera daļa, pie kura pavadām daudz laika ar ģimeni un draugiem, baudām gardus ēdienus, tāpēc meklējam veidus, kā atdzīvināt un izrotāt šo mēbeli. Galdauti – dekora elements, pateicoties kuram varam eksperimentēt ar stilu un viegli radīt svinīgu vai greznu noskaņojumu, kā arī vidē radīt estētikas un tīrības sajūtu. Populārs šī tekstila piederums – galdautu turētāji. Restorāniem, kafejnīcām, privātām svinībām (kāzām, jubilejām, dzimšanas dienai) tā ir neaizvietojama prece, lai saglabātu reprezentatīvu galdauta izskatu, pasargātu no vējaina laika radītajiem izaicinājumiem. Turētāji arvien biežāk tiek izmantoti arī sadzīvē, jo tā ir lieliska aizsardzība, ja Jums ir mazgadīgi bērni vai četrkājainie draugi.

Galdauta turētāji no vēja

Galdauta turētāju galvenā funkcija – pasargāt galdautus no vējaina laika, droši noturēt uz galda virsmas esošos priekšmetus.

Piedāvājam dažas vietas, kurās šī prece ir īpaši vajadzīga un tiek izmantota visbiežāk.

  • Pasākumos, kāzās, privātās svinībās. Organizējot īpašas svinības, ir vērts parūpēties par visiem sīkumiem, lai nekas neradītu papildu raizes un Jūs varētu priecāties par pasākumu. Galdautu turētājus varat iegādāties par zemu cenu (kad ir akcija, vēl lētāk), taču tie pasargās galdautus no saburzīšanās, palīdzēs izvairīties no dzērienu vai citu pārtikas produktu izlīšanas, tāpat arī saglabāsiet estētisku svētku vizuālo tēlo.
  • Mājās, lauku saimniecībā, terasē. Galdautu turētāji sagaida arvien vairāk uzmanības izmantošanai mājās, jo tie pietur galdautu malas, un tas ir lielisks aizsarglīdzeklis, ja mājās ir mazgadīgi bērni, mājdzīvnieki. Mūsu piedāvātā produkcija izceļas ar universalitāti, tāpēc tos pašus galdautu turētājus varat izmantot gan mājās, gan dārzā vai terasē.
  • Āra un telpu tirdzniecībā. Uzņēmumiem, kuri pārdod savu produkciju vai pakalpojumus, īpaši svarīgi, lai tirdzniecības vieta būtu tīra un reprezentatīva. Galdautu turētāji ir lieliska prece, kas palīdz saglabāt kārtību un aizsargāt Jūsu inventāru no vēja radītajiem izaicinājumiem.

Lieliem un maziem galdiem

Mūsu piedāvātie galdautu turētāji ir universāli: tos varat viegli izmantot dažāda izmēra un formas galdiem (gan taisnstūra formas, gan apaļiem), tāpēc, iegādājušies viena veida turētājus, varēsiet lietot ar dažādām mēbelēm, un tā ir liela priekšrocība banketam, tirdzniecībai, mājām, pasākumiem.

Galdautu turētāji ir izgatavoti no kvalitatīvas plastmasas, tāpēc ir izturīgi, ir lieliski piemēroti gan lietošanai ārā, gan telpās. Lielākā šo plastmasas galdautu turētāju priekšrocība, salīdzinot ar metāla turētājiem, – caurspīdīgums. Turētāji ir gandrīz neredzami, nebojā kopējo estētisko skatu un sniedz tikai priekšrocības.

Galdauta turētāji internetā

Mūsu interneta veikalā atradīsiet kvalitatīvus, kafejnīcu un restorānu, kā arī privāto klientu novērtētus galdautu turētājus. Šī prece izceļas ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību, savukārt, iegādājoties lielāku daudzumu internetā, – piemērojam atlaides, kā dēļ cena ir vēl labāka.

Elektroniskajā veikalā esošo preču piegādi īstenojam visā Latvijā, talkā ņemot savu partneru-kurjeru palīdzību.

Ja Jums ir jautājumi, piedāvājam vērsties pie mūsu klientu konsultantiem – ar zvanu vai elektronisko vēstuli; laipni atbildēsim un pakonsultēsim Jūs visos jautājumos.

Sazinieties ar mums!