Banketu galdi

Lasīt vairāk

Banketu galds – viens no svarīgākajiem elementiem viesnīcu un restorānu darbībā, bez tā nespējam iedomāties arī dažādas privātās svinības (kāzas, dzimšanas dienas, kristības). Galdi tiek rotāti ar dažādu krāsu un izmēru galdautiem, tiek dekorēti ar ziediem un citiem dekora elementiem, tāpēc bieži kļūst par galveno svinību centu.

Ļoti svarīgi iegādāties izturīgus un kvalitatīvus banketu galdus, jo tiem nākas izturēt lielas klientu plūsmas, nezaudējot reprezentatīvu vizuālo tēlu, turklāt, pērkot internetā, – tiek nodrošināta labākā cenas un kvalitātes attiecība.

Izturīgi un kvalitatīvi banketu galdi

Mūsu interneta veikalā atradīsiet ilgmūžīgus, stabilus galdus, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes izejmateriāliem. Saliekamos banketu galdus veido izturīga tērauda konstrukcija (kājas viegli un vienkārši salokās) un koka virsma, kuru varat izvēlēties ar mīkstu papildu PVC pārklājumu (nodrošina vēl labāku trauku vai tekstilizstrādājumu saķeri ar galdu).

Novietojot šos galdus, kājas tiek nofiksētas, tādējādi nodrošinot izturību un stabilitāti. Vērts pieminēt, ka, pateicoties tieši saliekamajām galda kājām, tos ir īpaši viegli glabāt, neaizņemot daudz vietas. Banketu galdu glabāšanai vai ērtai un drošai transportēšanai varat iegādāties transportēšanas ratiņus. Ņemot vērā klientu vajadzības, piedāvājam dažādu formu galdus – apaļus un taisnstūra formas –, kas pieejami dažādos izmēros.

Banketu galdi (piemēram, galdi kafejnīcām, apaļi galdi), pateicoties to izcilajai cenas un kvalitātes attiecībai, ir īpaši populāri ēdināšanas iestādēs, lauku tūrisma saimniecībās, konferenču zālēs, birojos, tie ir iemīļoti arī privātajās telpās. Elektroniskajā veikalā ir pieejama plaša banketu galdu izvēle lielā daudzumā, tāpēc patiešām izvēlēsieties Jūsu vajadzībām atbilstošas preces.

Kā izvēlēties banketu galdus?

Organizējat pasākumu, atjaunojat kafejnīcas interjeru vai meklējat mēbeles birojam? Varam Jums palīdzēt! Mūsu elektroniskajā veikalā atradīsiet plašu augstākās kvalitātes banketu galdu izvēli lētāk. Piedāvājam īsu špikeri, kā izvēlēties Jūsu vajadzībām atbilstošu mēbeli, bet, ja Jums ir jautājumi – sazinieties telefoniski vai pa elektronisko pastu.

Izvēlieties banketu galda formu. Varam piedāvāt apaļus, taisnstūra formas un bāra galdus, tāpēc, ņemot vērā individuālās vajadzības un vietu telpā, izvēlēsieties atbilstošu mēbeli jebkāda koncepta pasākumiem.

Novērtējiet viesu vai dalībnieku skaitu. Zinot personu skaitu, varēsiet izvēlēties atbilstoša izmēra banketu galdu, lai visi viesi sēdētu komfortabli un vajadzības gadījumā būtu vieta dekorācijām.

Izvēlieties vēlamo galda pārklājumu. Interneta veikalā piedāvājam koka virsmu un koka virsmu ar PVC pārklājumu. Pēdējo virsma – mīksta, tāpēc labāka saķere ar traukiem un galdautiem.

Dekorējiet ar tekstilizstrādājumiem. Banketu galdus varat rotāt ar dažādu krāsu un izmēru galdautiem, kuri telpai piešķirs greznumu, estētisku izskatu, neprasot lielus izdevumus (neliela cena un izcila kvalitāte).

Sazinieties ar mums!