Saliekami soli

Lasīt vairāk
39,00 €
44,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Krāsa: Balta
Materiāls: Tērauda un ir stiprināta plastmasa
Piemērots lietošanai: Gan ārā, gan iekštelpās
-11%
54,00 €
59,00 €
Preci var pasūtīt
Krāsa: Balta
Materiāls: Tērauda un ir stiprināta plastmasa
Piemērots lietošanai: Gan ārā, gan iekštelpās
-8%

Ikvienam no mums ir nepieciešamās mēbeles mājām, piemājai, birojam u.tml. Taču ir situācijas, kad lielam cilvēku skaitam nepieciešamas papildu mēbeles, piemēram, organizējot pasākumu vai privātas svinības, uzņemot daudz viesu u.tml. Dabīgi, ka mājās mums nav vairāki desmiti vai pat simti krēslu – kur gan tik daudz glabāsim, pareizi? Tādā gadījumā bieži tiek izvēlēts īres variants. Bet, ja papildu mēbeles nepieciešamas biežāk, īrēt kļūst dārgi. Ievērojami ekonomiskāk ir iegādāties savas mēbeles. Taču te atkal rodas glabāšanas problēma. Un to pilnībā atrisināt var saliekamas mēbeles. Piemēram, ērtie un glītie saliekamie soli no mūsu interneta veikala (dārza soliņi, āra soliņi, plastmasas soliņi) būs lieliski piemēroti semināriem, priekšnesumiem, koncertiem un citiem pasākumiem, privātām svinībām, māju terasēm, restorāniem un kafejnīcām.

Saliekami soli lietošanai telpās

Ja telpā jāsatilpina liels skaits cilvēku, rodas jautājums, kur ņemt mēbeles, lai viņi varētu apsēsties. Šajā kontekstā saliekamie soliņi būs ideāls risinājums, kas ļaus problēmu atrisināt ļoti efektīvi, bet labākais – ar nelielām investīcijām.

Saliekamie soliņi attaisnosies gan mazos, gan lielos pasākumos, tāpat arī privātajās svinībās: dzimšanas dienā, kristībās, kāzās u.c.

Saliekamie soliņi būs ļoti noderīgi arī mājās – to priekšrocības īpaši novērtēsiet, sagaidot lielāku viesu pulku. Tāpat saliekams sols ir ērti ierīkojams uz maza balkona – ērti iekārtojieties ar rīta kafijas tasi vai iemīļoto grāmatu un salieciet, kad tas netiks lietots. Saliektā veidā sols gandrīz neaizņems vietu!

Saliekamo soli lietošanai ārā

Mūsu e-veikalā pārdodamie saliekamie soli būs ideāli piemēroti lietošanai ārā. Tie ir simtprocentīgi ūdensnecaurlaidīgi un noturīgi pret citādu vides ietekmei, tāpēc virsma netiks sabojāta un soli nezaudēs funkcionalitāti un reprezentatīvo izskatu. Ar antikorozijas krāsu pārklātais solu rāmis ļaus baudīt to priekšrocības ārā un neliks raizēties par kaitējuma nodarīšanu mēbeļu pirmatnējam izskatam. Šie soli ir ļoti viegli, taču vienlaikus arī izturīgi un ilgmūžīgi, tāpēc tā būs ilgtermiņa investīcija. Tie ir salokāmi ļoti ātri, bet vēlāk saliecami, piemēroti biežai lietošanai, tāpēc par to priekšrocībām priecāsieties patiešām ilgi.

Tādus soliņus izvēlieties ārā notiekošiem priekšnesumiem, apmācībām, koncertiem vai citiem pasākumiem, tāpat āra tirdzniecībai, tūrisma izbraucieniem u.c.

Vērts pieminēt, ka saliekamās mēbeles neradīs nekādas problēmas transportēšanai – tās ir tik kompaktas, ka būs vajadzīga minimāla vieta!
Kā izvēlēties?

Izvēloties saliekamos soliņus, atbildiet sev uz dažiem jautājumiem:

  • Kur soliņi tiks izmantoto: āra apstākļos vai telpās?
  • Kādu izmēru soliņi ir aktuāli?
  • Cik daudz cilvēku jāietilpina?
  • Vai nepieciešami galdi ar soliem vai tikai soli?

Precīzas atbildes uz šiem vienkāršajiem jautājumiem ļaus identificēt savas vajadzības, tāpēc atvieglos izvēles procesu.

Protams, priekšroku dodiet tikai uzticamiem un stipriem izstrādājumiem, kuri lieliski pilda savu funkciju.

Legādājieties internetā

Šodien daudz ko ir ierasts pirkt internetā – tas ir ērti, ātri, ļauj vēlamās lietas iegādāties, neizejot no mājām, un tas sniedz iespēju arī efektīvi taupīt savu laiku. Tādu iespēju piedāvājam arī mēs – saliekamie galdi un soli āram (āra sols, dārza soliņš) un telpām sasniedz mūsu klientus, arī ja iegādāti internetā.

Pirkt mūsu e-veikalā ir ļoti ērti, jo klāstu varat filtrēt pēc aktuālajiem kritērijiem. Pie katra izstrādājuma sniegts apraksts, norādīta precīza cena, redzams, kurām precēm tiek piemērota akcija, kas sniedz iespēju maksāt ievērojami lētāk.

Jūsu preces bez aizķeršanās un operatīvi piegādāsim jebkurā Latvijas pilsētā.

Sazinieties ar mums!