Transporta ratiņi

Lasīt vairāk

Transporta ratiņi – kvalitatīvie, ilgmūžīgie, parocīgā dizaina ratiņi ir viena no svarīgākajām precēm, kas atvieglo darbu restorānu, viesnīcu un lauku saimniecību īpašniekiem vai darbiniekiem. Izmantojot izturīgās konstrukcijas ratiņus, viegli transportēsiet banketu krēslus un galdus uz Jūsu vēlamo vietu, kā arī samazināsiet šī uzdevuma veikšanai veltītā laika patēriņu. Vērts pieminēt, ka, pārvadājot banketu mēbeles no vienas vietas uz citu, šie ratiņi palīdz nodrošināt mēbeļu drošību, izvairoties no preču noskrāpēšanas vai sabojāšanas.

Elektroniskajā (online) veikalā augstākās kvalitātes tērauda un koka transportēšanas ratiņus ar izturīgiem ritentiņiem, ar kuru palīdzību viegli transportēsiet vai pārvedīsiet banketu galdus (taisnstūra formas, apaļus, bāra galdus un banketu krēslus) uz Jums nepieciešamo vietu bez lielām grūtībām, pārdodam lētāk.

Banketu krēslu stumjamie ratiņi

Banketu krēsli ir mēbele, kas nepieciešama jebkurās svinībās, pasākumā vai ēdināšanas iestādē: kāzās, kristībās, konferencēs, banketu zālēs, restorānos. Protams, bieži nepieciešams dažāds krēslu daudzums, atbilstoši viesu skaitam vai svinību/vietas konceptam, nereti banketu mēbeles nākas izvietot dažādās vietās, transportēt tās vai noglabāt. Transporta rati (kravu ratiņi) ar platformu – lieliska iekārta, lai krēslus droši pārvietotu ar mikroautobusiem vai kārtīgi noglabātu telpā.

Interneta veikalā atradīsiet kvalitatīvus, ilgmūžīgus transportēšanas ratiņus (kas turklāt ir arī lēti ratiņi) ar izturīgiem ritentiņiem pārvešanai. Banketu krēslu pārvietošanai varat izvēlēties tērauda vai koka ratiņus, tāpat, ņemot vērā klientu vajadzības, piedāvājam transportēšanas ratiņus dažādai krēslu ietilpībai (no 1 līdz 50 krēsliem).

Banketu galdu transporta ratiņi

Kā jau minējām, banketu krēsli ir mēbele, bez kuras nespējam iedomāties svinības vai konferenci, taču banketu galdi – ne mazāk svarīgi un ne retāk atrodami dažādos pasākumos, lauku saimniecībās. Atkarībā no viesu skaita, telpas lieluma, svinību tematikas vai restorāna interjera tiek izvēlēti dažāda lieluma, formas un dizaina galdi: koka, plastmasas, taisnstūra formas, apaļi vai bāra galdi. Šo iemeslu dēļ bieži nākas mainīt banketu galdu vietu telpā, tos transportēt un noglabāt. Banketu galdu transportēšanas ratiņi – ļoti noderīga prece, ja vēlaties ekspluatēt galdus, netērējot daudz fiziskā spēka, lai pasargātu no iespējamajiem skrāpējumiem, salaušanas un ietaupītu savu laiku.

Mūsu elektroniskajā veikalā atradīsiet no izturīga tērauda materiāla izgatavotus banketu galdu transportēšanas ratiņus. Ņemot vērā klientu vajadzības, piedāvājam dažādu formu galdiem paredzētus ratiņus: apaļiem, taisnstūra formas un bāra galdiem.

Vai vērts iegādāties?

Ja Jums rodas šis jautājums – lūdzam izlasīt transportēšanas ratiņu priekšrocības un izlemt pašiem!

Risinājums, kas ietaupa laiku un fizisko spēku. Ar transportēšanas ratiņu palīdzību ātri un viegli pārvedīsiet nepieciešamās mēbeles uz vēlamo vietu.

Droša banketu galdu transportēšana mikroautobusos. Banketu mēbeļu transportēšanas ratiņos transportēsiet dažādus priekšmetus, izvairoties no to saskrāpēšanas vai sabojāšanas.

Lieliska cenas (zema cena) un kvalitātes attiecība. Mūsu piedāvātie ratiņi ir izgatavoti no drošiem un izturīgiem materiāliem, tie ir ar iemontētiem kvalitatīviem ritentiņiem. Vērts pieminēt, ka ratiņi izceļas ne tikai ar īpašu kvalitāti, bet arī ar izcilu cenu, iegādājoties internetā.

Ērta glabāšana. Transportēšanas ratiņos varēsiet ietilpīgi un ērti glabāt banketu galdus un krēslus.

Sazinieties ar mums!