Sildītāji

Lasīt vairāk

Mainoties gadalaikiem un pazeminoties temperatūrai, nav jāatvadās no āra aktivitātēm un nav svarīgi, vai rīkojat tikšanās savā pagalmā vai baudāt klusu vakaru zem zvaigznēm. Tirgū ir plašs piedāvājumu klāsts, kur ir pieejami dažāda veida sildītāji. Izvēloties vispiemērotāko, varat justies ērti un silti, tāpēc ir vērts izpētīt dažādus veidus un iemeslus, kāpēc ir izdevīgi ieguldīt vienā, kuru piedāvā dažādi veikali.

Propāna sildītāji:

Propāna sildītāji ir populāri to ērtību un pārnesamības dēļ. Tie darbojas ar propāna gāzi, līdz ar to nav vajadzīgs tos pieslēgt pie elektrības, kas nozīmē, ka varat tos novietot jebkurā vietā ārpus telpas. Šie siltumenerģijas sildītāji ātri un efektīvi izstaro siltumu, ļaujot ātri uzsildīt terasi vai kādu citu vietu.

Elektriskie sildītāji:

Elektriskie sildītāji ir ideāli piemēroti mazākām āra telpām vai vietām, kur ir elektrība. Tos ir viegli lietot, un tiem bieži ir pārdomāts dizains, kas pieskaņojas arī dekoriem. Elektriskie sildītāji mājām ir arī videi draudzīgi - tie nerada izmešus. Tie nodrošina vienmērīgu siltuma atdevi, līdz ar to tie ir ideāls risinājums, lai uzturētu siltumu vēsos vakaros, tos papildus neuzpildot.

Gāzes sildītāji:

Dabasgāzes vai gāzes sildītāji ir pastāvīgs apkures risinājums āra telpām, kur ir pieejama dabasgāze. Tie sniedz nepārtrauktu siltumu bez nepieciešamības tos uzpildīt vai nomainīt propāna tvertnes. Šie portatīvie sildītāji parasti ir jaudīgāki un var efektīvi sasildīt lielākas āra teritorijas, piemēram, terases, restorānus vai pasākumu norises vietas. Lai gan var būt vajadzīga profesionāļu palīdzība, lai tos uzstādītu, gāzes sildītāji ziemai ir ekonomiski izdevīgs un efektīvs apkures risinājums ilgtermiņā.

Infrasarkanie sildītāji:

Infrasarkanie sildītāji darbojas, izstarojot infrasarkano starojumu, kas silda objektus un cilvēkus, nevis apkārtējo gaisu, līdz ar to tie ir efektīvs risinājums āra apkurei, jo tie sniedz tūlītēju siltumu, netērējot enerģiju, uzsildot gaisu. Infrasarkanajiem sildītājiem ir dažādi dizaini. Starp tiem ir pie sienas piestiprināmi, brīvi stāvoši un piekarināmi modeļi, kas ļauj jums izvēlēties atbilstošāko, lai izbaudītu priekšrocības, ko sniedz ekonomiski elektriskie sildītāji. Turklāt āra sildītāji, tajā skaitā arī citi kā keramiskie sildītāji, var palielināt īpašuma vērtību. Neizmirstiet arī par to, ka ir nepieciešama sildītāju apkope, elektrība vai cits enerģijas avots.

Sazinieties ar mums!