Mīksto mēbeļu komplekti

Lasīt vairāk
799,00 €
1 327,15 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Sēžamvietas daļa: Pulverkrāsots alumīnija rāmis ar gabardīna spilveniem un koka imitācijas apdari (PE)
Galds: Pulverkrāsots tērauda rāmis ar koka imitācijas virsmu (PE)
OEKO-TEX®: Ir
-39%

Mīksto mēbeļu komplekti ir sinonīms komfortam, stilam un izsmalcinātībai, piedāvājot greznu un aicinošu sēdvietu risinājumu jebkurai dzīves telpai. Neatkarīgi no tā, vai iekārtojat mājīgu dzīvojamo istabu, svinīgu atpūtas zonu vai stilīgu atpūtas stūrīti, ērti mīksto mēbeļu komplekti sniedz daudz priekšrocību, kas uzlabo komfortu, estētiku un vispārējo baudījumu jūsu mājoklī.

Lielisks komforts un atbalsts:

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ieguldīt mīksto mēbeļu komplektos, ir to nepārspējamais komforts un atbalsts. Mīkstie dīvāni, sēdekļi un atzveltnes krēsli ir ar plīša spilveniem, polsterētiem roku balstiem un atbalstošām atzveltnēm atbalsta ķermeni un ļauj ērti sēdēt stundām ilgi. Neatkarīgi no tā, vai atpūšaties, lasot kādu grāmatu, izklaidējat viesus vai baudāt filmu vakaru kopā ar ģimeni, mīksto mēbeļu komplekti dzīvojamajai istabai un citām telpām piedāvā mājīgu un aicinošu vietu, kur apsēsties, lai atpūstos un izbaudītu brīvo laiku, kura nekad nevar būt par daudz.

Grezna estētiskā pievilcība:

Mīksto mēbeļu komplekti ir grezni un eleganti, piešķirot jebkurai dzīves telpai izsmalcinātību. Ar mīkstajiem audumiem, pielāgotajiem dizainiem un izsmalcinātajām detaļām mīkstās detaļas paaugstina jūsu mājas estētisko pievilcību un rada sajūtu, ka esat interjera dizainers. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam dizainam vai mūsdienīgiem siluetiem ar tīrām līnijām un gludiem profiliem, mīksto mēbeļu komplekti mājām ir ļoti dažādi, lai atbilstu katra personīgajai gaumei un uzlabotu konkrētās telpas skaistumu jūsu un arī citu cilvēku acīs.

Daudzpusība un pielāgojamība:

Mēbeļu komplektiem ir daudzpusīgs un pielāgojams dizains, ļaujot jums izveidot izkārtojumu, kas atbilst dzīvesveidam, reālajām iespējām un arī citu cilvēku vajadzībām. Izmantojot komplektus, kuros ietilpst dīvāni, krēsli un pufi, varat sajaukt un saskaņot detaļas, lai izveidotu ideālu sēdvietu komplektu. Ir pieejami lieli mīksto mēbeļu komplekti, kas sastāv no dažādām mēbelēm apjomīgā izmērā, ja jums ir pietiekami daudz telpas, kur vēlaties tās izmantot. Turklāt daudziem mīksto mēbeļu komplektiem ir dažādi izmēri, konfigurācijas un apdares iespējas.

Izturība un ilgmūžība:

Mīksto mēbeļu komplekti ir veidoti tā, lai tie kalpotu ilgi, ar izturīgiem rāmjiem, augstas kvalitātes materiāliem un profesionālu meistarību. Jūs varat nešaubīties, ka varēsiet izmantot tos gadiem ilgi, neatkarīgi no tā, cik intensīvi ikdienā tie tiek izmantoti. Tiem var būt masīvkoka rāmji un līkumotas atsperu atbalsta sistēmas un augstākās kvalitātes polsterējuma audumi un elastīgi amortizatori, līdz ar to mīksto mēbeļu komplekti atpūtai laika gaitā saglabā savu skaistumu un komfortu.

Sazinieties ar mums!