Gāzes sildītāji

Lasīt vairāk

Gāzes sildītāji – efektīvs, ekonomisks un vienkārši lietojams siltuma avots, kura darbības principa pamatā ir gāzes degšana. Mūsu piedāvātā produkcija (āra sildītāji, gāzes sildītāji iekštelpām, portatīvie gāzes sildītāji, gāzes gaisa sildītāji u.c.) ir izgatavota no izturīga tērauda materiāla, tāpēc ir īpaši kvalitatīva, ilgmūžīga, saglabā estētisku un pieklājīgu izskatu. Gāzes sildītājs (āra gāzes sildītājs, gāzes sildītājs iekštelpām, terases gāzes sildītājs, istabas gāzes sildītājs, dārza gāzes sildītājs u.c.) izceļas ar integrētu aizsardzību pret apgāšanos – sasveroties 45 grādu leņķī, gāzes padeve tiek automātiski pārtraukta, kā rezultātā tas pārstāj darboties. Āra sildītājiem nav vajadzīga elektroenerģija, iekārtu ieslēdzot uzreiz sajutīsiet patīkamu siltumu, savukārt sildīšanas intensitāti ar vadības paneļa palīdzību varēsiet regulēt. Piedāvāto sildītāju universālais un stilīgais dizains lieliski iederēsies dažāda stila interjeros un izrotās Jūsu telpu. Sildītāji ne tikai nodrošinās ar siltumu Jūs un Jūsu viesus, bet arī radīs jauku un patīkamu vidi. Uzmanīgi konsultējam, ņemot vērā savu klientu vajadzības: kādu sildītāja modeli izvēlēties, kāds daudzums nepieciešams, lai apsildītu attiecīgo platību.

Gāzes sildītāji mājām un teltij

Mūsu klientu atsauksmes ļauj droši teikt – gāzes sildītājs ir obligāts labas Jūsu terases, lauku saimniecības, viesību atribūts. Stilīgais un universālais dizains, vienkāršā lietošana, augstā mūsu pārdodamo sildītāju kvalitāte un pieejamā cena padara šo preci tik populāru ne tikai komerciālai, bet arī personīgai lietošanai.

Izmantošana teltī/paviljonā. Organizējot viesības svaigā gaisā, saskaramies ar lietus un gaisa temperatūras radītajiem izaicinājumiem. Lieliska aizsardzība no lietus – paviljons –, bet patīkamu temperatūru palīdz nodrošināt gāzes sildītāji. Iespējams, neiedomājāties, taču noteikti sildītāju modeļi, kuri ir ar redzamu liesmu, ir maigs gaismas avots, kas rada mājīgu vidi, tāpēc arī satumstot būsiet apgaismojumā.

Lietošana mājās. Nereti gāzes sildītājs tiek saukts par terases sildītāju , jo grūti iztēlojamies šo mājas vietu bez tā. Gāzes sildītāji izplata patīkamu siltumu uzreiz pēc ieslēgšanas, bet mājīgā gaisma ļauj baudīt ģimenes vai draugu kompāniju, arī saulei norietot.

Gāzes sildītāji restorāniem, kafejnīcām un viesnīcām

No agra pavasara līdz vēlam rudenim klienti, ieradušies restorānā, kafejnīcā, labprātāk laiku pavada svaigā gaisā pie āra galdiņiem. Ēdināšanas un izmitināšanas iestādes, tāpat kā mēs, visi saskaras ar pastāvīgi mainīgiem laikapstākļiem: stiprs vējš, temperatūras nokrišana vakarā klientiem var radīt diskomfortu. Lai piesaistītu vairāk apmeklētāju un nodrošinātu viņiem patīkamu atmosfēru, arī laikam kļūstot aukstākam, ir vērts iegādāties gāzes sildītājus. Tas ir ilgmūžīgs, efektīvs, vienkārši ekspluatējams risinājums, kas prasa salīdzinoši nelielas investīcijas. Vienkāršā sildītāja izmantošana neprasa nekādas specifiskas zināšanas, tāpēc Jūsu darbinieki nesastapsies ne ar kādām papildu grūtībām. Vērts pieminēt, ka gāzes sildītājiem nav nepieciešama elektroenerģija. Šī iemesla dēļ lielai daļai restorānu, viesnīcu un citu iestāžu, kuras saskaras ar ierobežotu elektrības ievadi (jaudu), šī ir vienīgā izeja, kā sasildīt ārā zonu. Gāzes sildītāji veic tikai tiešu savu funkciju, bet ir arī stilīgs interjera elements, kā arī patīkams gaismas avots, kurš ļaus klientiem baudīt Jūsu sniegtos pakalpojumus arī satumstot. Iespējams, ikviens piekritīs, ka vakarā vai laikam kļūstot vēsākam, labprātāk izvēlēsimies apmeklēt tādu kafejnīcu, kurā redzēsim sildītājus, kas piesaista uzmanību un nodrošina siltu atmosfēru.

Kā izvēlēties gāzes sildītāju?

Iegādājoties āra sildītāju, bieži rodas jautājumi, kāda modeļa un kāda izmēra izstrādājumu izvēlēties, lai iegādātā prece atbilstu Jūsu vajadzībām un apmierinātu gaidas. Mūsu komanda uzmanīgi konsultē katru klientu, tāpēc ar prieku gaidīsim Jūsu jautājumus, turklāt esam sagatavojuši īsu špikeri, ar kura palīdzību vēl vieglāk izvēlēsieties sildītāju no mūsu klāsta.

Izmēriet paredzamās gāzes sildītāja vietas augstumu, garumu un platumu. Mūsu klāstā atradīsiet dažādu izmēru produktus: nerūsējoša tērauda gāzes sildītājs “Alonzo” (augstums – 228 cm, pamatnes diametrs – 46 cm), nerūsējoša tērauda sildītājs “Piramīda Atēna” (augstums – 220 cm, garums – 52 cm, platums – 52 cm), zems gāzes sildītājs “Legacy” (augstums – 138 cm, diametrs – 48 cm) un gaisa sildītājs “Redem” (augstums – 228 cm, pamatnes diametrs – 46 cm), tā kā bez grūtībām izvēlēsieties Jums piemērota izmēra izstrādājumu. Vērts pievērst uzmanību, vai preci turēsiet vienā vietā vai, ņemot vērā vajadzību, vēlaties mainīt pozīciju telpā. Piedāvātie gāzes sildītāji nav stacionāri, tajos iemontēti izturīgi ritentiņi, kas ļaus tos ekspluatēt Jūsu vēlamajā platībā.

Paredziet, vai gaisa sildītāju turēsiet brīvā dabā vai zem jumta. Mūsu produkcija ir izgatavota no īpaši kvalitatīviem materiāliem, taču, ja plānojat šo preci turēt brīvā dabā vai mainīt tās vietu atkarībā no vēlmēm, rekomendējam izvēlēties nerūsējoša tērauda gāzes sildītāju (“Piramīda Atēna”, “Alonzo”). Nerūsējoša tērauda izstrādājums saglabā estētisko izskatu, izceļas ar ilgmūžību, tāpēc arī lietainos laikapstākļos varēsiet neraizēties par lietus un mitruma ietekmi uz iegādāto sildītāju.

Izvēlieties Jums vistīkamāko un piemērotāko izstrādājuma dizainu. Staru sildītāji ne tikai veic savu tiešo funkciju, bet ir arī īpaši universāls un stilīgs vides elements Jūsu mājām, restorānam, terasei vai teltij. Mūsu piedāvātie minimālistiskā un modernā dizaina sildītāji lieliski iederēsies dažādos interjeros, varat izvēlēties no populārākajām krāsām: sudraba (“Piramīda Atēna”, “Alonzo”), brūnu (“Redem”) un melnu (“Legacy”).

Ņemiet vērā ārā sildītāja jaudu un novērtējiet, kādu platību vēlaties apsildīt. Šis punkts – viens no svarīgākajiem, jo nepieciešams paredzēt, vai izstrādājums tiks izmantots brīvā, vējainā platībā vai daļēji slēgtā vidē, kādu temperatūru vēlaties uzturēt. Šo iemeslu dēļ piedāvājam vērsties pie mūsu klientu konsultantiem, jo viņi, novērtējuši visus mainīgos, piedāvātu labāko individuālo risinājumu Jūsu gadījumam, savukārt, iegādājoties lielāku daudzumu, – akciju.

Izvēlējušies Jums piemērotāko un vistīkamāko sildītāju, neaizmirstiet iegādāties gāzes balonu. Gāzes balonu cena ir atkarīga no tā, vai plānojat to pirkt piepildītu ar gāzi vai tukšu. Klientu ērtībai mūsu veikalā lēti atradīsiet abus variantus, kuri atbilst visiem Eiropas Savienības standartiem. Rekomendējamais daudzums – divas vienības vienam gāzes sildītājam.

Kā pieslēgt gāzes sildītāju?

Patiesībā pieslēgt gāzes sildītāju un pilnībā sagatavot to darbam ir ļoti vienkārši. No sākuma, kad to iegādāsieties, vajadzēt to uzstādīt, taču tam Jums būs detalizēta un patiešām skaidra instrukcija. Ja sākotnējā sildītāja uzstādīšana Jums šķiet pārāk sarežģīta, varam par to parūpēties Jūsu vietā. Ja nepieciešams saņemt jau samontētus gāzes sildītājus, vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktinformāciju. Pēc samontēšanas, vienīgais atlikušais solis līdz lietošanai – gāzes balona pieslēgšana. To izdarīt ir ļoti vienkārši, Jums tikai vajadzēs pieslēgt reduktoru (tas ietilpst sildītāja komplektācijā) uz balona, tad atgriezt gāzes balonu un ieslēgt sildītāju. Rodoties jautājumiem par pieslēgšanu, vienmēr droši vērsieties pie mums – palīdzēsim atbildēt uz visiem jautājumiem.
Pārdodam gāzes sildītājus visā Latvijā (kad tiek piemērota akcija, tie iegādājami lētāk).

Legādājoties sildītāju mūsu interneta (online) veikalā, ātri un bez aizķeršanās piegādāsim to uz jebkuru Latvijas vietu.

Sazinieties ar mums!