Saliekamie galdi

Lasīt vairāk

Viegli, funkcionāli, stabili un ilgmūžīgi saliekamie galdi būs ideāli piemēroti āra tirdzniecībai, svinībām, pasākumiem, āra priekšnesumiem, tūrisma izbraucieniem u.c. To izmantošanas spektrs ir ļoti plašs, un cena īpaši pievilcīga, tāpēc tā ir lieliska investīcija tiem, kuriem patīk par augstu kvalitāti maksāt lētāk. Piedāvājam ieskatīties mūsu klāstā – pat arī izvēlīgākie atradīs vajadzībām atbilstošus galdus. Te atrodami: bāra galdi, regulējami galdi, plastmasas galdi, stāvgaldi u.c.

Saliekamie galdi lietošanai telpās

Reizēm saliekamie galdi asociējas ar sliktu kvalitāti, stabilitātes trūkumu u.tml. Taču mūsu izstrādājumi absolūti atspēko tādus priekšlaicīgus pieņēmumus un saņem lietotāju simpātijas. Piedāvājumā esošie saliekamie galdiņi piesaista uzmanību ar estētisku, glītu izskatu, savukārt tie, kuri tos ir izmēģinājuši, vienmēr novērtē apskaužamo izturību, stiprību, ilgmūžību un noturību pret ārējo apstākļu ietekmi. Galdi ir ļoti stabili un šajā ziņā it nemaz neatšķiras no parastajiem galdiem.

Lietošanai telpās ļoti bieži tiek izvēlēti mūsu koka galdi ar izturīgu tērauda konstrukciju. Koks – nav noslēpums –, pateicoties savam izskatam, kā arī harmonijai un mājīguma sajūtai, ko tas sniedz, ir ļoti iemīļots.

Galdi ir ļoti piemēroti svinībām, telpās notiekošiem pasākumiem, konferencēm u.c. Galda uzstādīšana aizņems vien dažus acumirkļus. Vēl vairāk pārsteigs tā kompaktums saliektā veidā – to glabāšanai vajadzēs pavisam maz vietas.

Koka saliekamie galdi ir taisnstūra formas un apaļi, dažādos izmēros. Varat izvēlēties patīkošu galda virsmas krāsu – pieskaņojiet savām vēlmēm vai iekārtojamā interjera stilam.

Saliekami galdi lietošanai ārā

Ja aktuāla galda ekspluatēšana āra apstākļos, ideāli piemēroti būs mūsu klāstā atrodamie saliekamie galdiņi ar plastmasas virsmu. Izvēlieties taisnstūra formas vai bāra galdiņu. Tie būs piemēroti āra tirdzniecībai, tāpat ārā notiekošajām svinībām, pasākumiem u.tml. Neliels galdiņš patiešām tiks novērtēts, arī pavadot laiku dabā – uz gardām pusdienām sasēdīsieties ļoti ērti! Vai zināt, ar ko vēl pārsteigs šie saliekamie galdiņi? Tos varat nest vienkārši rokās! Ērtais nešanas rokturis un mazais svars sniegs iespēju nest galdu bez liela spēku patēriņa. Tiesa, galdi ir saliekami ļoti operatīvi, tāpēc nevajadzēs tam veltīt daudz sava dārgā laika!

Mūsu saliekamie galdi (klāstā atrodams saliekams dārza galds, saliekams darba galds, saliekams kempinga galds, saliekams tūrisma galds u.c.), kas ir piemēroti lietošanai ārā, ir pilnībā ūdensnecaurlaidīgi, savukārt ar speciālu krāsu pārklātā konstrukcija sniedz simtprocentīgu noturību pret mitrumu un koroziju.

Tādi galdi būs laba izvēle, ja interesē tūrisma galdi, tirgus galdi, āra galdi ēdināšanas iestādēm, kafijas galdiņi terasei pie mājām u.c.

Pasākumiem un svinībām

Pasākumiem un svinībām parasti nepieciešami daudzi galdi, krēsli, soli. Bieži tie tiek izīrēti, jo daudziem vienkārši nav, kur tos glabāt tad, kad tie netiek lietoti. Taču glabāšana nebūs problēma, ja iegādāsieties saliekamās mēbeles.

Saliekamie galdi, soli un krēsli saliekas ļoti viegli un ērti, bet labākais – aizņem īpaši maz vietas –, tāpēc liela platība to glabāšanai nebūs nepieciešama. Vēl tie ir ļoti viegli pārvedami, tāpēc neradīs apgrūtinājumu transportēšanai.

Svinību un pasākumu laikā glītie, saliekamie galdi izskatīties ļoti reprezentatīvi – arī bez galdauta tie radīs estētisku un harmonisku vizuālo tēlu.

Viegla un ērta izvēle

Ja interesē saliekamie galdi ar soliem un krēsliem, mūsu interneta veikala klāstā ļoti ērti un ātri izvēlēsieties piemērotākos. Lai arī piedāvājums ir liels, meklēšanu atvieglos ērtā preču filtrēšanas sistēma. Iestatiet, kādas mēbeles Jums ir aktuālas, kādi parametri interesē, un izvēlieties tikai no vajadzībām atbilstošajām alternatīvām. Filtrēt klāstu varat pēc tādiem kritērijiem kā cena, galda forma u.c.

Iepirkties mūsu e-veikalā internetā ir ne tikai ērti, bet arī lētāk – saliekamo galdu cenas startē, sākot vien no pussimta eiro. Bez tam, sniedzam iespēju maksāt vēl mazāk, kad galdiem tiek piemērota akcija!

Sazinieties ar mums!