Preču kategorijas

Kontakti:

Pārdošana:

Galdauti

Filtrs

Izmērs

Krāsa:

Materiāls:

Taisnstūra formas galdauts:

Apaļš galdauts:

Showing 1–12 of 103 results

Esam raduši, ka galds – interjera daļa, pie kura pavadām īpaši daudz laika. Svētdienas brokastis ar ģimeni, pusdienas ar kolēģiem vai svētku vakariņas ar draugiem ir grūti iedomājamas bez šī elementa, tāpēc bieži izmantojam dažādas interjera detaļas, lai eksperimentētu ar stilu un radītu citādāku atmosfēru. Skaisti galdauti – dekora akcents, ar kura palīdzību par pievilcīgu cenu varam radīt greznu, svinīgu noskaņu un telpā veidot tīrības un estētikas sajūtu. Mūsu plašais galdautu izmēru, formu (piemēram, galdauts apaļam galdam) un krāsu (balts galdauts, melns galdauts, sarkans galdauts, pelēks galdauts) klāsts ļauj atjaunot Jūsu virtuves, ēdamistabas vai viesistabas vizuālo tēlu, rada pievienoto vērtību restorāna un svinību vidē. Vēl viena īpaši svarīga funkcija – galda aizsardzība, kas ļauj izbaudīt kvalitatīvu laiku, nebaidoties par neiztīrāmu traipu vai karstuma/aukstuma ietekmi uz Jūsu mēbeli. Stilīgs galdauta dizains, kā arī izturīgs un ilgmūžīgs audums padara šo dekora elementu obligātu Jūsu mājās, restorānā, kafejnīcā vai svinībās.

Plaša galdautu izvēle mūsu klāstā

Galdauts – praktisks un efektīvs dekora elements, ar kura palīdzību varam telpā radīt svinīgu noskaņojumu, atdzīvināt mājas interjeru. Svarīgākais izvēlēties produktu, kurš atbilstu Jūsu vajadzībām, tāpēc plašā galdautu izvēle mūsu klāstā nodrošina Jums gludu iepirkšanos un cerību īstenošanos.

Piedāvājam dažādu formu (taisnstūra formas, apaļus, elastīgus bāra), dažādu krāsu un pielietojuma (galdauti restorāniem, galdauti kāzām u.c.) galdautus. Kolorīta spektrs ir īpaši plašs: baltas, bordo, krēmkrāsas, sarkanas, brūnas, gaiši un tumši pelēkas, melnas krāsas. Balti galdauti veido pacilātu un svinīgu noskaņojumu, krēmkrāsas un pelēkie toņi iederas daudzos interjeros un ir universāli, sarkana vai bordo krāsa rada greznu toni un kļūst par galveno akcentu, bet melnas krāsas galdauts rada oriģinālu un īpašu tēlu. Izvēloties krāsu, ņemiet vērā restorāna, viesnīcas vai mājas interjeru, kādus traukus un galda dekora elementus izmantosiet, pasniedzamo ēdienu krāsu gammu.

Mūsu veikalā piedāvātie galdauti ir pašūti, izmantojot progresīvākās šūšanas tehnoloģijas un īpaši kvalitatīvus materiālus, šī iemesla dēļ tam ir OEKO-TEX® sertifikāts, tāpēc varat būt droši, ka iegādājaties augstas kvalitātes produktu. Galdauta izgatavošanai tiek izmantots vesels audums, tāpēc tajā nav savienojuma vīļu, savukārt nostiprinātā malas apšuvuma vīle nodrošina izturību. Meklējat praktisku risinājumu? Piedāvājam izvēlēties teflona galdautus – tie ir impregnēti, noturīgi pret traipiem, tāpēc izlijis šķidrums neiesūksies virsmā, savukārt Jūs saglabāsiet nevainojamu tīrību viesību vai vakariņu laikā.

Populārs šīs preču kategorijas piederums – galdautu turētāji. Restorānos, kafejnīcās, viesnīcās tas ir lielisks līdzeklis, lai galdauts saglabātu reprezentatīvo skatu, aizsargātu no vējaina laika saceltām neērtībām, tāpat šī prece saņem arvien lielāku uzmanību sadzīvē, jo tas ir lielisks aizsarglīdzeklis, ja mājās ir mazgadīgi bērni vai mājdzīvnieki.

Galdauti apaļiem un citu formu galdiem

Iegādājoties galdautus gan internetā, gan fiziskajos veikalos, bieži rodas jautājums, kāda izmēra, kāda materiāla izstrādājumu izvēlēties. Mūsu komanda ir gatava laipni pakonsultēt un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, turklāt esam sagatavojuši īsu špikeri, ar kura palīdzību varat iegādāties šo interjera akcentu, kas atbilst Jūsu vajadzībām.

Apaļam galdam vispiemērotākais ir tādas pašas formas galdauts, taču arvien biežāk māju un restorānu interjeros izmantojami kvadrāta izmēra tekstilizstrādājumi, jo tie rada modernu, eklektisku tēlu. Izvēloties šī produkta izmēru tāda veida vai ovālam galdam, nepieciešams izmērīt galda virsmas diametru, tāpat novērtēt, kāda garuma galdautas malas vēlaties. Piedāvājam izvēlēties no plaša dažādu izmēru klāsta: 150 cm, 220 cm, 300 cm, 320 cm vai citu.

Taisnstūra formas galdiem visbiežāk tiek izmantoti tādas pašas formas galdauti, taču īpašu un uzmanību piesaistošu dizainu var radīt, izmantojot dažādu krāsu ovālas vai apaļas formas tekstilizstrādājumus. Izvēloties galdauta izmēru tāda veida galdam, jānovērtē galda virsmas garums un platums, tāpat jāizlemj, kāda garuma galdauta malas vēlaties. Mūsu klāstā šo izstrādājumu atradīsiet dažādos izmēros: 150×150 cm, 150×250 cm, 220×220 cm, 310×220 cm vai citu, tāpēc viegli izvēlēsieties Jums tīkamu variantu.

Bāra un taisnstūra formas galdiem īpaši populāri ir izmantot elastīgos galdautus. Tie ne tikai rada precīzu un kārtīgu skatu, bet arī izceļas ar lielisku mēbeles aizsardzību, praktiskumu. Šis izstrādājums un iecienīts un piemērots kāzām, restorāniem, taču droši bruģē ceļu arī uz māju interjeriem. Izvēloties šī produkta izmēru bāra galdiem, jāizmēra galda virsmas diametrs un visas mēbeles augstums, savukārt taisnstūra formas galdiem – galda virsmas garums un platums, kā arī galda augstums. Atbilstoši galda veidam, piedāvājam tādus izmērus: 110×80 cm un 152x70x74 cm, 180x74x74, 240x74x74 vai citus.

Kā jau minējām, jānovērtē, kāda garuma galdauta malas vēlaties; kā to izdarīt? Pieņemts, ka šī dekora elementa malām vajadzētu nokarāties ne mazāk kā 15 centimetru garumā, taču optimālais variants būtu 25-40 centimetri. Tāda garuma galdauti lieliski kalpos gan dzimšanas dienas svinībās, gan ikdienā, bet, ja gatavojaties īpašiem svētkiem – galdauts līdz zemei kļūs par īstu dekora akcentu.

Kā izvēlēties galdautu īpašam gadījumam?

Gatavojoties īpašiem gadījumiem, uztraucamies, lai svinības noritētu gludi, vide būtu patīkama, savukārt svētku galds izskatītos stilīgi. Galvenais aspekts, kuru ņemt vērā, – Jūsu svinību vīzija.

Gatavojat elegantas, klasiska stila viesības? Tam lieliski derēs baltas, pelēkas vai krēmkrāsas audumi, lai panāktu greznu efektu – varat izvēlēties galdautu līdz zemei. Radot modernas klasikas tēlu, mūsdienīgi ir ņemt talkā dažādu formu un krāsu, piemēram, melnbaltu salikumu.

Rīkojat tematisko ballīti?

Plašais krāsu spektrs ļaus galdauta krāsu pieskaņot esošajām dekorācijām, interjera elementiem. Svētku tematikas, piemēram, Ziemassvētku, Lieldienu galdautu izvēle svārstās no sarkanas līdz baltai krāsai, tāpēc svarīgi ņemt vērā savu personisko gaumi un apkārtējo vidi.

Organizējat svinības, kurās sapulcēsies daudz viesu?

Tādiem gadījumiem lieliski piemērots ir mitrumizturīgs banketu galdauta variants. Šis izstrādājums ir īpaši viegli tīrāms, šķidrums neiesūcas galdauta virsmā, tāpēc saglabāsiet kārtīgu un estētisku galda izskatu līdz pat svinību beigām. Elastīgie galdauti ir īpaši populāra izvēle arī tāda veida svinībās, jo tās maksimāli aizsargā mēbeles no nolietošanās, piešķir telpai kārtības iespaidu.

Iegādājoties galdautus interneta veikalā, Jūs sagaida ne viena vien akcija (lieliskā cena ļauj iegādāties preces lētāk), savukārt piegādi veicam uz jebkuru pilsētu visā Latvijā.

Prece ir veiksmīgi pievienota iepirkumu grozam