Preču kategorijas

Kontakti:

Pārdošana:

Pastāvīgi novietojamais infrasarkano staru sildītājs Heatum H2000R URBAN Black ar trijkāju statīvu

Akcija!

BEZMAKSAS PIEGĀDE

GARANTIJA

PĀRBAUDĪTA KVALITĀTE

Pastāvīgi novietojamais infrasarkano staru sildītājs Heatum H2000R URBAN Black ar trijkāju statīvu

208,00 143,00

Cena bez PVN: 118.18 €

Ir uz vietas

Preces piegādes termiņš: 1-2 darba dienas

Pasūtiet tagad – piegādāsim rīt, maijā 19 d.
*Piegādes nosacījumus varat redzēt šeit
Pasūtiet tagad - izņemiet šodien (09:00 - 18:00)
Adresas: Kalvarijų g. 159, Vilnius
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 150 EUR

GARANTIJA

PĀRBAUDĪTA KVALITĀTE

PALĪDZĪBA ŠEIT UN TAGAD!

Mūsu konsultanti ir gatavi Jums palīdzēt I-V 9:00-21:00

Produkta apraksts

Uzticamā ražotāja Heatum augstākās klases infrasarkano staru sildītājs ir lieliski piemērots lietošanai gan ārā, gan iekštelpās. Heatum sildītājus raksturo visaugstākā efektivitāte, salīdzinot ar līdzīgu sildītāju analogiem, tāpēc, izmantojot šos sildītājus, jūs ietaupīsiet naudu. Heatum H2000R URBAN Black – ekskluzīvs, pilsētvides dizains un apkures efektivitāte vienuviet!

Ietaupīsiet līdz pat 30–40% no elektrības izmaksām!

Heatum URBAN black infrasarkano staru sildītāji ir izgatavoti no moderniem, visaugstākās kvalitātes materiāliem. Ražošanā izmantotie risinājumi un materiāli ļauj ietaupīt līdz pat 30–40% elektroenerģijas izmaksu, salīdzinot ar citu ražotāju piedāvātajiem analogiem.

Apsildāmā platība – LĪDZ 18 m2!

Heatum H2000R URBAN black infrasarkano staru sildītājs apsilda līdz 18 m2 lielu platību. Sildītāja sildīšanas intensitāte ir regulējama, sildīšanas intensitāti var mainīt divos līmeņos no maksimālās sildīšanas uz patīkamu, vieglu sildīšanu.

Piemērots lietošanai ārā.

Šim infrasarkanajam sildītājam ir IP65 mitruma izturības klase. Tas nozīmē, ka sildītāju var izmantot ārpus telpām, un tas ir īpaši mitrumizturīgs. Lieliski piemērots āra terašu un citu āra telpu apsildīšanai.

Ērti lietot. Ar tālvadības pulti!

Heatum sildītāji ir radīti domājot par vienkāršību gan sildītāja sagatavošanas, gan lietošanas laikā. Heatum H2000R URBAN Black sildītājiem ir viegli saprotama instrukcija, ko saņemsiet kopā ar sildītāju. Pateicoties tālvadības pultij, jūs varat ieslēgt/izslēgt sildītāju un mainīt apkures intensitāti divos līmeņos, nepaceļoties. Sildītāja sildīšanas intensitāte ir regulējama, jūs varat mainīt siltuma intensitāti no maksimālās sildīšanas 2 kW uz patīkamu, 1 kW vieglu sildīšanu. Sildītāja komplektācijā ir stiprinājuma elementi tā pievienošanai pie sienas.

Drošs.

Heatum infrasarkano staru sildītāji ir droši, korpuss nesasilst. Sildītājam ir vairāki drošības sertifikāti (skatīt tehnisko specifikāciju). Sildītājs ir sertificēts atbilstoši IP65 mitruma izturības standartam, tāpēc to var izmantot ārpus telpām.

Zems spilgtums — naenogurdina acis.

Šim infrasarkanajam sildītājam ir integrēts halogēna sildelements. Pateicoties sildītāja unikālajam dizainam, viss izstarotais starojums tiek novirzīts uz vēlamo apgabalu vai zonu.

Uzstādīšana.

Šie Heatum URBAN black infrasarkano staru sildītāji ir ļoti ērti lietojami, jo tie ir komplektēti ar statīvu. Jums nebūs jāpūlas ar to piekarināšanu pie sienas vai griestiem, varat vienkārši novietot ērtā vietā. Ja nepieciešams, sildītāju varat noņemt no statīva un izmantot to piestiprinātu pie griestiem vai sienām (visi stiprinājumi un norādījumi, kā to izdarīt, tiks pievienoti sildītājam).

Ja nepieciešama konsultācija, lai izvēlētos piemērotāko sildītāju, vienmēr laipni aicinām ar mums sazināties. Konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties tieši jums piemērotāko sildītāju, ņemot vērā atvēlēto budžetu, apsildāmo platību, atrašanās vietu un dizainu.