Skatuves

Lasīt vairāk
1 499,00 €
2 099,00 €
Piegāde 1-2 darba dienu laikā
Jauda: 3000W
Svars: 58 Kg.
Īpašības: Domāts profesionālai komerciālai lietošanai
-28%
6 897,00 €
Preci var pasūtīt
Plānots saņemt noliktavā: 2024-11-01
Skatuves konstrukcija: Cinkots tērauds
Skatuves garums: 10 m, 8 m, Pēc vienošanās
Skatuves augstums: 4 m, 5 m, Pēc vienošanās
7 865,00 €
Preci var pasūtīt
Plānots saņemt noliktavā: 2024-11-01
Skatuves konstrukcija: Cinkots tērauds
Skatuves garums: 10 m, 8 m, Pēc vienošanās
Skatuves platums: 4 m, 5 m, Pēc vienošanās

Kas ir mobilā skatuve un kādas ir tās priekšrocības?

Mobilā skatuve ir skatuve, ko var viegli izjaukt un uzglabāt. Mobilās skatuves var arī izgatavot pēc uzņēmuma pasūtījuma, un tās var būt tik izturīgas, cik jums nepieciešams. Šīs skatuves ir veidotas tā, lai tās būtu vieglas un ērti manevrējamas, lai tās varētu transportēt vai pārvietot, kad vien nepieciešams. 

Mobilās skatuves dod iespēju jebkuram uzņēmumam rīkot priekšnesumus jebkurā no pieejamajām telpām.

Mobilo skatuvju priekšrocības ir to daudzpusīgums. Tā kā tās ir vieglas, bet izturīgas, tās var izmantot dažādiem priekšnesumu veidiem. Mobilās skatuves ir ļoti universālas, tāpēc tās ir piemērotas filmēšanas grupām, skolām, teātriem un citām vajadzībām, un tās var papildināt jebkuru telpu. Pateicoties iespējai uzbūvēt un noņemt skatuvi, telpu ir viegli pārveidot par uzstāšanās vietu. Mobilās skatuves ir ideāli piemērotas tiem, kam ir nelielas telpas, ko izmanto dažādiem mērķiem, un kam var būt nepieciešams elastīgāks skatuves risinājums.

Ko izvēlēties - mobilu vai patstāvīgu skatuvi?

Izvēloties pastāvīgu vai mobilu skatuves sistēmu, ir svarīgi izvērtēt, kāda veida pasākumus rīkosiet un cik bieži būs nepieciešams pārveidot telpu. 

Kāda veida pasākumus jūs rīkojat?

Ja savā objektā rīkojat vienu un to pašu pasākumu vai pasākumu veidu, tad ir ieteicams uzbūvēt pastāvīgu skatuvi, jo tā palīdzēs definēt jūsu darbības telpu. Tā arī ļaus jums iebūvēt dekorācijas un specefektu vietas, lai saglabātu konsekvenci. Ja plānojat rīkot vairākus pasākumus un pārveidot telpu, lai tā atbilstu nākamās grupas prasībām, tad daudz labāks risinājums ir mobilā skatuve.  

Viena vai dažādas darbības vietas

Bieži vien, no pasākuma organizēšanās vietas, tiek sagaidīts, ka apmeklētāji varēs izmantot dažādas pasākuma norises telpas. Tas var ietvert socializēšanos, uzrunas utt. vestibilā vai pasākuma atklāšanu ārpus telpām. Pastāvīgo skatuvi ir ļoti grūti izmantot šādām darbībām. Mobilā skatuve var nodrošināt jums nepieciešamo atbalstu, lai veiktu šīs aktivitātes un visi būtu apmierināti.

Skatuves augstums

Vai jums ir telpa, kuru var atdalīt, lai rīkotu mazākus pasākumus, vai arī noteiktās vietās ir griestu ierobežojumi? Pastāvīga skatuve ierobežo gan telpas augstumu, gan sajūtu un noteiks, kā rīkot pasākumu vai veikt telpas plānojumu. Lai telpu vai priekšnesumu padarītu mājīgāku, ir nepieciešams, lai skatuves augstums atbilstu šīm pārmaiņām.

Šie ir tikai daži apsvērumi, kas jāņem vērā, pieņemot lēmumu par piemērotāko satuves veidu. Šie noteikti ir ilgtermiņa lēmumi, jo, ja reiz esat pieņēmis lēmumu, visticamāk, ar tā rezultātiem nāksies sadzīvot vēl daudzus gadus. Arī sarunas ar arhitektiem, konsultantiem un skatuves ekspertiem var būt lielisks palīgs lēmuma pieņemšanā. Taču, ja esat jau izlēmis, ka mobilā skatuve būs labākais variants jūsu telpai - mums ir risinājums! Iesatieties mūsu skatuvju klāstā un jautājumu gadījumā sazinieties! Mēs priecāsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. 

Sazinieties ar mums!