Preču kategorijas

Kontakti:

Pārdošana:

Sildītāji

Filtrs

Krāsa:

Siltuma regulators:

Showing 1–12 of 42 results

Visdrīzāk visi piekritīs, ka siltums ir viens no mājīguma un komforta nosacījumiem, īpaši vēsajā un aukstajā gada laikā. Siltums mājām, darba vietai, restorāniem, citām iestādēm, kas sniedz ēdināšanas un citus pakalpojumus, sniedz ne tikai mājīgumu, bet arī nodrošina, lai mitrums un vēsums nekaitētu mēbelēm, tekstilam; siltums neļauj rasties pelējumam utt. Tā priekšrocības varētu uzskaitīt un uzskaitīt. Nēsājami, kompakti un momentsildītāji būs ideāls risinājums, lai nodrošinātu komfortu un siltumu. Kādu sildītāju izvēlēties mājām, kafejnīcām, restorāniem, birojam, āra telpām, pasākumiem u.c.?

Gāzes sildītāji

Gāzes sildītāji atpazīstamību un daudzu lietotāju simpātijas ir ieguvuši jau kādu laiku atpakaļ un līdz pat šim brīdim nav zaudējuši popularitātes pozīciju.

Tiem, kuri meklē labu un izturīgu gāzes sildītāju, kurš lieliski pilda savu funkciju, par pievilcīgu cenu, piedāvājam ieskatīties mūsu klāstā. Te Jūs gaida īpaši augstas kvalitātes sildītāji. Noturība pret rūsu nodrošinās ilgmūžību un sākotnējā izskata saglabāšanu. Moderns dizains savaldzinās pat vislielākos skeptiķus. Mūsu interneta (online) veikala klāstā esošie gāzes sildītāji (piemēram, gāzes sildītāji terasēm) ir lietošanai pilnīgi droši un ļoti uzticami. Svarīgi pieminēt, ka, 100 % sadedzinot degvielu, tie aizņem lieliskas pozīcijas dabas aizsardzības un efektivitātes kontekstā.

Ja nepieciešama mobilitāte, izvēlieties sildītāju ar ritentiņiem – viegli pārcelsiet uz citu vietu.

Mūsu elektroniskajā veikalā tāpat varat iegādāties ietvaru gāzes sildītājam un gāzes balonu.

Infrasarkano staru sildītāji

Moderns, mūsdienīgs, efektīvs un sevi patiešām attaisnojošs risinājums, ja nepieciešams siltuma avots mājām, āram, ēdināšanas iestādēm, pasākumiem ārā, terasēm, tirdzniecības vietai utt. Izvēloties infrasarkano staru sildītāju, vispirms novērtējiet, kādu platību nepieciešams apsildīt – no tā būs atkarīga nepieciešamā jauda, lai iekārta darbotos maksimāli efektīvi. Varat izvēlēties sildītājus ar regulatoru, vadības pulti – lielākam komfortam. Dažādas sildītāju formas, krāsas un citas dizaina īpatnības ļaus to viegli pielāgot jebkādā interjerā.

Mūsu elektriskie infrasarkanie sildītāji sniegs iespēju sildīties ekonomiskām – mazināsiet izdevumus par elektrību. Vēl viens svarīgs aspekts – drošība. E-veikalā pārdodamie sildītāji ir ne tikai efektīvi, bet arī lietošanai droši (akcijas laikā varat tos iegādāties lētāk).

Restorāniem un kafejnīcām

Sildītāji no mūsu e-veikala ir lieliski piemēroti kafejnīcām, restorāniem un citām ēdināšanas iestādēm, to āra terasēm. Nodrošiniet maksimālu komfortu un mājīgumu savai komandai un apmeklētājiem. Ērta vadība, ekonomiskums, augsta efektivitāte, izturība, ilgmūžība – tas raksturīgs gan gāzes, gan infrasarkano staru sildītājiem no mūsu piedāvājuma.

Sildītāji mājām

Izvēloties sildītāju mājām, novērtējiet, kāda ir istabas, kurā to kurināsiet, platība. Mūsu klāstā atradīsiet ļoti plašu izvēli, savukārt dizainu daudzveidība ļaus vieglāk atrast to, kas nevainojami iekļausies Jūsu mājas interjerā.

Tiesa, sildītāju varat izmantot ne tikai mājās – tā izplatīto patīkamo siltumu baudiet arī ārā, piemēram, tie lieliski iederas terasēs. Lietojot ārā, tie radīs papildu mājīgumu arī zem klajas debess organizētajiem pasākumiem, svinībām: dzimšanas dienai, kāzām u.c.

Iegāde internetā mūsu e-veikalā – ātra, vienkārša un droša (turklāt cena ir lieliska, jo īpaši, ja tiek piemērota akcija).

Prece ir veiksmīgi pievienota iepirkumu grozam